2. Comentarii despre hoteluri în Bosnia şi Herzegovina
  3. Comentarii despre hoteluri în Sarajevo Canton
Sarajevo Canton Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Hotel Art Scor din comentarii: 8

„Locatia este foarte buna, la fel si parcarea. Patul este confortabil.”

• Old Town Hotel Scor din comentarii: 10

„Amplasare foarte bună în centrul istoric aproape de toate punctele de atracție. Loc de parcare pentru mașină. Curățenie și personal extrem de amabil vorbitor de limba engleza.”

• Hotel Story Scor din comentarii: 10

„Totul.”

• „A fost o locație de nota 10. Personalul hotelului a fost poate cel mai drăguț din câte am întâlnit până acum, mâncarea hotelului foarte gustoasă, camera pe care am avut-o a fost extrem de spațioasă și curată, iar zona mea preferată a fost spa-ul, unde ne-am petrecut serile. Hotelul se află în inima pădurii, aproape de oraș dar și de zona de schi, aproximativ 25 min cu mașina până la Jahorina! Recomand din tot sufletul!”

• Hollywood Hotel Scor din comentarii: 6

„Micul dejun și locația foarte frumoase”

• Heritage Hotel Gate of Sarajevo Scor din comentarii: 9

„Locația este aproape de centrul istoric, este curat, are parcare proprie. Micul dejun ok.”

• Pansion Stari Grad Scor din comentarii: 10

„Pensiunea este situata chiar la cativa metri de orasul vechi si atractiile sale.Personalul este f amabil si te face sa te simti ca acasa.. Pensiunea decorata in tipic stil bosniac. Este servit mic dejun cu produse locale dispune de parking ptr care tr platit”

• „Camera mare, curata, foarte frumoasa, micul dejun variat si foarte bun, zona de saune foarte faina.”

• Hotel Berr Scor din comentarii: 1

„Nimic”

• Hotel Bistrik City Center Scor din comentarii: 5

„Parcarea lor,a fost plină.a trebuit sa merg vreo 200-300 m,cu mașina,sa parchez într-o parcare plătită,și pentru vreo 12 ore,am mai plătit vreo 24 de euro.camera mica,pt 2 persoane.micul dejun,ok.”

Cele mai bune 30 hoteluri din Sarajevo Canton