Sarria - Santiago Pilgrimage Route Stage Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Jedyna z łazienka to to czego trzeba po przejściu szlaku. Jednak nie każda jedynka ma swoją łazienkę . Mnie się trafiło .”

• „Kameralny hotel w dobrej lokalizacji, idealny na krótszy lub dłuższy pobyt w Santiago. Położony siedem minut spaceru od katedry. Przyjazny personel.”

• „śniadanie wspaniałe”

• „Bardzo podobał mi się widok z okna i z tarasu w barze przy recepcji. Bardzo przyjemne miejsce. Pokój ładny, dobrej wielkości. Wszystko czyste i ładne. Śniadanie ok w cenie 6 euro za osobę, na miejscu bar gdzie można się napić piwa l, wina czy coś ciepłego.”

• Albergue San Anton Ocena: 10

„Wszystko mi się podobało w tym obiekcie. To najlepsze schronisko na trasie Santiago de Compostela, w którym miałem okazję być gościem.”

• „Czystość i uprzejmość personelu ,lokalizacją, piękne widoki”

• „Miły pan w recepcji.”

• Santiago KM-0 Ocena: 10

„Hostel dosłownie minutę od katedry! Wszędzie blisko. Pani z recepcji niesamowicie pomocna i uśmiechnięta. Dobrze zaaranżowana przestrzeń wspólna.”

• „Możliwy check-in online, kody wejściowe czekały na mailu. Pomimo późnej pory poszło szybko i sprawnie.”

• „Czysto i schludnie. Blisko centrum.”