2. Niemcy – opinie o hotelach
  3. Saxony-Anhalt – opinie o obiektach B&B i zajazdach
Saxony-Anhalt Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Pension Lara Ocena: 7

„Smaczne śniadanie, i dobra kawa.”

• „Nic bo nie udało mi się nawet dostać do pokoju ponieważ otrzymałem błędny kod dostępu do pokoju.”

• „Pensjonat jest fajnie położony z parkingiem, w pokoju wszystko jest, brakuje jedynie dostępu do małego aneksu kuchennego lub mikrofalówki w pokoju.”

• „wspaniałe miejsce, cisza spokój i piękna okolica”

• „Klimatyczne miejsce tuż przy Wörlitzer Park(Unesco).Bardzo dobry punkt wypadowy do sąsiednich parków i do Wittenberg również znajdujących się na liście Unesco.Personel bardzo sympatyczny. Pyszne jedzenie w ogrodzie pod okazałymi drzewami.”

• „Miło zaskoczony,otrzymałem wiadomość SMS w której informacje dotyczące wejścia do budynku i pokoju były proste i przejrzyste,numeracja i oznaczenia na korytarzach ,zero pytań,zero frustracji ,duża przestrzeń ,biurko .wygodne łóżko ,aneks kuchenny ,szafki szafeczki, lodówka spokój ,WiFi na kod qr,parking w pobliżu (rewe)”

• „Wygodny hotel w trakcie podróży, blisko autostrady. Uczynny, miły właściciel, dobry kontakt.”

• „Doskonałe miejsce na nocleg "w drodze". Bardzo rozsądnie urządzone. Duży i czysty pokój. Bardzo wygodna łazienka.”

• Gasthof Zum Amboss Ocena: 10

„Rewelacja”

• „Bogaty wybór menu, smaczne”