2. Німеччина: відгуки про готелі
  3. Саксонія: відгуки про помешкання для відпустки
Саксонія Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• Ferienhaus Lavendel Оцінка за відгуками: 7

“Господарі помешкання були дуже привітні та уважні. Відповідали на телефонні дзвінки та допомагали розібратися із технікою. Дуже вдячні за допомогу із опаленням!“

• Gemütliches Privatzimmer in geräumiger Gemeinschaftswohnung Оцінка за відгуками: 10

“Їхали на концерт, було зручно з заселення, є змога у будь який час. Це дуже зручно“

• Aparthotel Am Schloss Оцінка за відгуками: 10

“👍“

• SchlafGut AppartementHotel Оцінка за відгуками: 10

“Дуже зручне розташування!!! В номері була своя кухня з усім необхідним-це чудово!“

• Apartments SMAG Barbiergasse Оцінка за відгуками: 9

“Простора двохкімнатна квартира із великою кухнею, спальнею, вітальнею. Можна сміливо їхати родиною - місця вистачить всім. Хороша сантехніка, кухня обладнана всім необхідним.“

• Aparthotels Münzgasse An der Frauenkirche Оцінка за відгуками: 10

“Апарт-готель дуже сподобовся, в самому центрі, а наше вікно виходило прямо на площу. Все було чисто та зручно. Також вразила окрема кухня. Ціна - якість ідеальна.“

• Appartment Ipsum Оцінка за відгуками: 10

“Дуже гарна квартира. Є все необхідне. Дуже тихо, якраз для того щоб гарно виспатися з дороги. Гарний двір і гарний балкон. На якому ми прекрасно поснідали. Дуже дякуємо за гостинність.“

• City Hotel Dresden Radebeul Оцінка за відгуками: 10

“Чудова територія, тихе місце, приємна атмосфера, привітний персонал, наявність підземного гаражу, наявність басейну“

• Capri by Fraser Leipzig Оцінка за відгуками: 9

“Наявність кухні, місце розташування, площа та облаштування номерів, наявність паркінгу, наявність пральні“

• Fewo Meissen Оцінка за відгуками: 9

“Зручне розташування. 5 хвилин пішки до центра міста. Через дорогу торговий центр та S-Bahn. 30 хвилин до Дрездена. Квартира дуже стильна. Особливо сподобалось вона ввчері. Чисто, всі зручності. Відмінна ціна. Рекомендую, хто не знайшов належного житла у Дрездені. І неодмінно треба побачити це казкове місто Майсен. Дякую господарям!“

30 найкращих помешкань для відпустки у регіоні Саксонія

на основі 281 860 відгуків про помешкання для відпустки на Booking.com