Seli Ski Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Hotel Aiges Melathron Scor din comentarii: 9

„hotel foarte placut cu parcare mare (gratuita).”

• Hotel Makedonia Scor din comentarii: 10

„Foarte curat si personalul foarte amabil”

• Hotel Kapsalis Scor din comentarii: 10

„Amplasarea in mijlocul naturii, calitatea și modul de preparare al mâncării. Un loc liniștit cu oameni foarte primitori.”

• Olganos VL Luxury Rooms & Suites Scor din comentarii: 10

„Categoric unul dintre cele mai frumoase locuri în care ne-am cazat până acum în Grecia! Self check-in. Am primit un upgrade gratuit de cameră și astfel am avut și terasă cu vedere superbă spre vechiul cartier evreiesc al orașului. Camerele și baia superb decorate și dotate, întreaga arhitectură a cladirii, spectaculos păstrată și restaurată. Personal amabil. Parcarea e la câțiva metri de cazare, o parcare publică, gratuită. Locul e central, se poate descoperi ușor orașul, la pas. Loc bun pentru excursie de o zi: dimineață la complexul arheologic din Vergina (recomandăm biletul mix Veria-Vergina pe care îl puteți lua de la Muzeul Bizantin din Veria) și după-masa la băile de la Pozar. Magazin mic, de cartier, lângă cazare. O cofetărie non-stop unde se poate lua și micul-dejun, tot la câțiva metri. Pentru cină, recomandăm restaurantul 12 Grada, la 3 minute de mers pe jos. În concluzie, am fi stat mai mult!”

• Boutique Hotel Kokkino Spiti Scor din comentarii: 10

„Totul este superb.”

• Boutique Hotel Kokkino Spiti Scor din comentarii: 6

„Amplasarea”

• Villa Elia Scor din comentarii: 6

„Personalul amabil”

• Le Bijou Luxury Rooms & Suites Scor din comentarii: 10

„Locatie centrala, parcare privata acoperita si nu in ultimul rand personalul foarte amabil. Camere dotate cu AC. Cate o sticla de apa pentru fiecare persoana din familie. Cum am ajuns am fost instiintati cu toate activitatile pe care le putem face/ restaurante/ cafenele etc, care sunt la maxim 10 min de mers pe jos de locatie.”

• Hotel Makedonia Scor din comentarii: 9

„Faptul ca este foarte aproape de centru, ca am avut loc de parcare asigurat si ca nu am platit in avans. Este pozitionat foarte bine, in special langa autostrada si se ajunge foarte repede. Mi-a placut ca nu a fost plata in avans si ca am avut loc de parcare”

• Hotel Makedonia Scor din comentarii: 8

„-pentru tranzit o noapte a fost ok. -pat confortabil. -camera mica cu mobilier mai vechi insa bine intretinut. -micul dejun bun si proaspat,diversificat.”

Cele mai bune 5 hoteluri din Seli Ski