2. Comentarii despre hoteluri în Spania
  3. Comentarii despre hoteluri în Spania
Sevilia Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Melia Sevilla Scor din comentarii: 4

„Locația și patul.”

• Eurostars Torre Sevilla Scor din comentarii: 10

„Am avut o experiență minunată! Hotelul este modern, curat cu facilități fantastice. Camera mare, patul foarte confortabil, vedere incredibil de frumoasă ( noi am stat la etajul 27). In cameră am găsit prăjituri și apă din partea hotelului.Personalul foarte drăguț și amabil.😊 Mulțumim pentru toate informațiile oferite! Micul dejun foarte bun și diversificat, servit la etajul 34, cu o atmosferă uimitoare.😍 Panorama de la etajul 37 excepțională !🥰”

• Catalonia Giralda Scor din comentarii: 10

„Situat în apropierea obiectivelor propuse sa le vizitam! Solicitudine promptitudine din partea personalului”

• AACR Hotel Monteolivos Scor din comentarii: 8

„Locația este aproape de mai multe linii de autobuz care duc în centru. Parcare destul de mică, dar noi am avut noroc și am găsit loc în stradă, chiar în fața hotelului, gratis. Hotelul este recent renovat, foarte curat, micul dejun ok.”

• Hotel Alcázar Scor din comentarii: 9

„-Localizarea aproape de parcul jardines de Murillo -camera mare, paturile relativ confortabile -recepție 24/24 -posibilitatea de a lua micul dejun si cina -barul de la et 7 -baie mare, produse de igiena, presiune buna a apei”

• AC Hotel Sevilla Fórum by Marriott Scor din comentarii: 6

„Nimic”

• „Este chiar în inima orașului la pas de principalele obiective. Brutăria de la intrare a fost un mare bonus și așa am servit micul dejun în fiecare dimineață. Proprietarul a fost foarte înțelegător iar comunicarea a fost excelentă.”

• Hotel Alkalat Scor din comentarii: 10

„great”

• U-Sense For You Hostel Sevilla Scor din comentarii: 8

„Totul ..Personalul este amabil, este curat, paturile sunt confortabile.”

• Silken Al-Andalus Palace Scor din comentarii: 9

„Curățenie, prețuri restaurant, personalul.”

Cele mai bune 30 hoteluri din Sevilia