2. ZEA – opinie o hotelach
  3. Sharjah Emirate – opinie o hotelach
Sharjah Emirate Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Obsługa i super śniadania”

• „Restauracja”

• „Wyjątkowe i bardzo oryginalne miejsce. Zdecydowanie polecamy spędzić noc na Campie. Zapewnione atrakcje nie dają się nudzić, jedzenie obłędnie przepyszne (trzy rodzaje kuchni, wszystkiego bardzo dużo), przystawki, śniadanie. Firma organizująca Camp ma własne restauracje w Dubaju i Abu Dhabi więc jedzenie jest na najwyższym poziomie! Atrakcje jazda na wielbłądach (bardzo zadbane, traktowane z serduszkiem), pokazy wieczorne, henna, bazarek, kawa i herbata arabska, Shisha, wieczorne oglądanie gwiazd i księżyca i nad ranem przejażdżka wielbłądem przy wschodzie słońca na wydmach. Nudzic się nie będziesz! Co do namiotu, oryginalny arabski namiot, przestronny i świetnie wyposażony (kosmetyki, kapcie, klimatyzacja, miejsce do siedzenia, lodówka z napojami, bardzo wygodne łóżko). Toalety i prysznic wygodne i sprzątane na bieżąco. Wszystko to sprawia że w Campie poczujesz najlepszy arabski komfort i klimat! Obsługa na najwyższym poziomie, bardzo indywidualnie podchodzi do swoich gości. Przyjechałam wypożyczonym autem na miejsce spotkania więc nie ma problemu z parkingiem i pozostawieniem auta. Bardzo dobra komunikacja w sprawie calej organizacji campu. Zdecydowanie polecam i nie zastanawiaj się dłużej bo to jest najlepszy camp dostępny w Dubaju (a z kilku atrakcji na pustyni miałam okazję już korzystać).”

• „Personel i obsługa super.”

• „Dobre i różnorodne jedzenie , czystość . dostaliśmy rekompensatę za trwający hałas budowy na terenie obiektu to plus , natomiast zapewniano nas że do osiemnastej budowa się skończy niestety prawdziwy hałas był już w nocy , pełne oświetlenie bardzo głośna agregaty.”

• „Jedzenie,czystość”

• „Pod koniec lutego wybraliśmy się na rodzinny pobyt z małymi dziećmi. Fantastyczny personel, bardzo uprzejmy i pomocny. Pokoje może nie najnowocześniejsze ale bardzo czyste i przestronne. Przepiękny widok na morze. Dobre jedzenie, świetne desery. Prywatna plaża po drugiej stronie ulicy. Na plaży bezpłatne leżaki oraz ręczniki. Bar, prysznice/przebieralnie, toalety. Czysta plaża idealna dla dzieci plus mini plac zabaw na plaży. Hotel oferuje bezpłatny autokar do Dubaju. W hotelu również basen, sauna i siłownia z podstawowymi urządzeniami. Polecam!!! Dziękujemy za świetny pobyt.”

• „Plaza basen”

• „Szkoda, że ​​w hotelu był remont i nie było spokojnie, dzięki recepcji za dobre udostępnienie pokoju w ramach rekompensaty”