2. Ρουμανία κριτικές ξενοδοχείων
  3. Sibiu County κριτικές παραθεριστικών κατοικιών
Sibiu County Επαληθευμένα σχόλια για παραθεριστικές κατοικίες από πραγματικούς πελάτες

• Cloud Studio Βαθμολογία σχολίων: 10

«Το δωμάτιο ήταν μεγάλο φωτεινό και καθαρό. Η θέα ήταν πολύ ωραία. Πολύ κοντά από το κέντρο της πόλης με δωρεάν πάρκινγκ. Η τιμή ήταν πολύ καλή.»

• Central Studio Sibiu Βαθμολογία σχολίων: 10

«Πολύ κεντρικό, στην καρδιά της παλαιάς πόλης. Δίπλα σε εστιατόρια, μουσεία, καφέ, super market»

• Vila Helena Βαθμολογία σχολίων: 10

«Πολύ ωραίο δωμάτιο, καινούργιο, καθαρό και ευρύχωρο για μία τετραμελής οικογένεια. Χώρος στάθμευσης δημόσιος έξω ακριβώς από το σπίτι δωρεάν. Σε κάποια απόσταση από το ιστορικό κέντρο της πόλης βέβαια. Η πόλη πεντακάθαρη, πανέμορφη και ήσυχη. Η οικοδέσποινα πραγματικά εξαιρετική. Μας περίμενε ως αργά και ήταν πρόθυμη και εξυπηρετική.»

• Historical Center Residence 2 Βαθμολογία σχολίων: 10

«Δεν έχω λόγια για αυτό το διαμέρισμα! Πανέμορφο, όπως ακριβώς φαίνεται και στις φωτογραφίες, πεντακάθαρο επίσης! Υπέροχο μπάνιο με ντουζιέρα, όλα πολύ σύγχρονα και προσεγμένα. Βρίσκεται 30 δευτερόλεπτα με τα πόδια στην κυριολεξία από την κεντρική πλατεία του Sibiu. Ανυπομονώ για το επόμενο ταξίδι μου στην Ρουμανία, στην ίδια πόλη, στο ίδιο διαμέρισμα! Μπράβο στον Horia, φανταστικός οικοδεσπότης, μας βοήθησε μέσω μηνυμάτων για το πού και πώς να παρκάρουμε στο κέντρο της πόλης, και ήταν άμεσα διαθέσιμος σε ό,τι τον χρειαστήκαμε. Το διαμέρισμα είναι πλήρως ανακαινισμένο, διατηρώντας όμως τον μεσαιωνικό αέρα της πόλης! 100/10 μπράβο !»

• Studio Sonia - Tordosan Central - #3 Βαθμολογία σχολίων: 7

«Το δωμάτιο είναι ευρύχωρο και άνετο. Η τοποθεσία είναι πολύ καλή.»

• The little White House Βαθμολογία σχολίων: 9

«Πολύ καθαρό και άνετο!»

• Apartament Mario Βαθμολογία σχολίων: 8

«Το σπίτι είναι εξαιρετικό, όμορφο και καθαρό, σε πολύ ήσυχη περιοχή δίπλα από το κέντρο με τα πόδια, και με εύκολο παρκάρισμα! Ο οικοδεσπότης πολύ κατατοπιστικός! Σίγουρα θα το προτιμήσουμε ξανά σε επόμενη επίσκεψή μας στο Σιμπίου!»

• Zur Linde Βαθμολογία σχολίων: 10

«Άνετο διαμέρισμα , στο κέντρο του Σιμπιου. Έχει όλες τις ανέσεις με όμορφη διακόσμηση.»

• Home by the Lake nr 9 Βαθμολογία σχολίων: 9

«Όμορφος χώρος Ιδιωτικό πάρκινγκ Καθαρό»

• Luxor - Jacuzzi&Cozy Apartments Βαθμολογία σχολίων: 4

«Το βρηκαμε ευκολα και εχει ανετο ιδιοτικο παρκιγκ!!Καλη συνενοηση με τους ιδιοκτητες!»

Οι 30 καλύτερες παραθεριστικές κατοικίες σε Sibiu County

βάσει 73.787 κριτικών για παραθεριστικές κατοικίες στην Booking.com