Doties uz galveno saturu
  1. Viesnīcu atsauksmju mājas lapa
  2. Itālija - viesnīcu atsauksmes
  3. Reģiona Sicīlija viesnīcu atsauksmes
Sicīlija Pārbaudītas īstu viesu atsauksmes par viesnīcām

Jaunākās atsauksmes

• Hotel Malavoglia Viesu sniegtais vērtējums: 9

„Jauks baseins ar visu nepieciešamo. Labas kontinentālās brokastis. Izpalīdzīgs personāls. Tiešām jauka vieta kur atpūsties.“

• Atlantis Palace Hotel Viesu sniegtais vērtējums: 9

„Darbinieku sirsnīga attieksme“

• Suite Vico li cuti Viesu sniegtais vērtējums: 9

„Attieksme no īpašniekiem. Atsaucīgi.“

• Grand Hotel Baia Verde Viesu sniegtais vērtējums: 9

„Brokastis jaukā, tīrā terasē ar skatu uz Jonijas jūru vai plašās ēdamtelpās. Plašs numuriņš ar ērtībām. Katru dienu tika veikta uzkopšana.“

• Hotel Caesar Palace Viesu sniegtais vērtējums: 5

„Atsaucīgs un foršs personāls!“

• Sogno Siciliano Turismo Rurale Viesu sniegtais vērtējums: 10

„Naktsmītne atrodas gleznainā lauku nomalē, tomēr apkārtnē ir arī civilizācija. Mūsu viesošanās laikā ziedēja visi krūmi un burtiski uz katra stūra varēja taisīt skaistas fotogrāfijas. Mēs izbaudījām mieru, ko sniedz šī vieta. Naktsmītnē ir jauks pagalms, kur var baudīt vīnu. Saimnieki piedāvā pagatavot vakariņas, bet mēs izvēlējāmies apmeklēt 300 m attālumā esošo restorānu "Ristorante Pizzeria U Pittusu" - tās bija pašas garšīgākās picas manā mūžā, ko esmu ēdusi! Tuvumā atrodas Castello, kur ir vīna darītava, iepriekš vienojoties, tur iespējams pieteikt vīna degustāciju. Ļoti patika mūsu numura autentiskais iekārtojums ar antīkām mēbelēm. Īpaša uzmanība veltīta dažādiem sīkumiem, istabas bija tīras. Brokastīs mums pasniedza lauku olas, sieru un šķiņķi, bija arī mājās gatavoti saldumi. Ļoti garšīga kafija. Mums negribējās braukt prom, viss bija lieliski!“

• Historico Loft & Rooms Palazzo Adragna XIX Viesu sniegtais vērtējums: 8

„Netālu no pilsētas centra.“

• Kalaskiso' Viesu sniegtais vērtējums: 10

„Mums bija Dzīvoklis ar terasi. Tas tiešām bija tāds, kā redzams bildēs. Jūra, vaikali, kafejnīcas/restorāni - pāris soļu attālumā.“

• Corte Olea Resort Viesu sniegtais vērtējums: 10

„Viss patika! 🤩“

• Hotel Soleado Viesu sniegtais vērtējums: 8

„Laba atrašanās vieta un baseins teritorijā.“