2. Камбоджа отзиви за хотели
  3. Siem Reap Province отзиви за хотели
Siem Reap Province Проверени отзиви за хотели от реални гости

• The Urban Оценка от отзивите: 10

„Персоналът е изключително учтив и отзивчив. Обстановката е много приятна. Локацията е съвсем близо до парти уличките, но и достатъчно отдалечена, че да не е шумно.“

• RESIDENCE 1960 Оценка от отзивите: 10

„Всичко беше прекрасно! Мястото е чисто, персоналът е невероятен и храната е вкусна. Препоръчвам ви да се възползвате и от масажите!“

• Five Rose Siem Reap Hostel Оценка от отзивите: 10

„Простора и удобството без нищо излишно“

• Boutique Indochine d'Angkor Оценка от отзивите: 10

„Всичко беше на много добро ниво, от посрещането на служителите в хотела до чистотата и удобствата в стаята. Като цяло преживяването в хотела беше супер.“

• Bayon Modern Residence Оценка от отзивите: 10

„Много хубав и модерен хотел. Просторни и чисти стаи,удобни легла. Коктейлите в бара и храната в ресторанта са отлични. Персонала е един от най - добрите които имахме тук в Камбоджа.“

• SANNA VILLA Residence Оценка от отзивите: 9

„Хареса ми удобството от хотела да организират трансферите и екскурзиите ни.“

• Villa Agati Оценка от отзивите: 9

„Хотела прекрасен. Абсолютна чистота. Персоналът е много любезен и отзивчив. Гледките от терасата са невероятни.“

• Central Indochine D'angkor Hotel Оценка от отзивите: 10

„Всичко! Персоналът беше безкрайно мил, услужлив и внимателен; самият хотел спретнат и много уютен в етно стил и слънчеви цветове; закуската - изобилна, разнообразна и свежа; басейнът - много приятен и чист; има вода на почти всеки етаж за свободно ползване. Навсякъде е изпълнено с пищна и красива зеленина и цветя, даже в стаите и коридорите. Бих казала,че е най-добрият хотел за отношение цена-качество, превъзхожда всички в този и горен клас, даже лукс клас, в Камбоджа и подобен Виетнам, в които сме били. Силно препоръчвам!“

• Angkor Panoramic Boutique Hotel Оценка от отзивите: 10

„Бяха добри“

• Grand Yard La Residence Оценка от отзивите: 10

„Хотелът се намира в централната част на Сием Реап и въпреки това е много тихо. Персоналът си върши работата с усмивка и много професионално!“

30-те най-добри хотела в Siem Reap Province

въз основа на 86 203 отзива за хотели на Booking.com