2. Comentarii despre hoteluri în Italia
  3. Comentarii despre hoteluri în Italia
Siena Area Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Villa Sabolini Scor din comentarii: 10

„Locația superba, foarte curat, totul bine întreținut. Micul dejun bogat. Personalul extrem de amabil, in special Cristina care a fost mereu drăguța cu noi.”

• Four Points by Sheraton Siena Scor din comentarii: 10

„excelent”

• Podere Brizio Scor din comentarii: 10

„Gazdele, locația, curățenie și schimbat lenjeria în fiecare zi, restaurantul foarte frumos, centrul SPA și mai presus de toate …liniștea! Zici ca ai murit și ai ajuns în rai!”

• Fonte Dei Tufi Siena Scor din comentarii: 8

„Totul”

• Certosa di Pontignano Residenza d'Epoca Scor din comentarii: 10

„Locatia este fabuloasa pentru pretul platit,o fosta mănăstire veche de 700 ani, am prins si o intalnire acolo Club Oldimers Afla Romeo,mi a parut tare rau ca am stat doar 2 nopti”

• Relais La Costa Historical Residence Scor din comentarii: 10

„Privelistea de vis , curățenie , personal amabil , mâncarea gătită de doamna Mickaela.”

• „Micul dejun a fost de tip bufet, bogat si variat, pentru toate gusturile! Noi am ajuns tarziu, spre miezul noptii si restaurantul hotelului era deja inchis, ceea ce nu era o supriza. La cca 5 minute, mai aveam o optiune (un restaurant local "Enjoy") dar eram prea obositi ... Am primit de la receptie un ceai cald, bun si relaxant. Sosind la hotel pe intuneric (si pe o ploaie teribila) nu am vazut nimic din imprejurimi. Insa a-2-a zi, privelistea din jur ne-a taiat rasuflarea! De pe o terasa spatioasa am vazut unul din cele mai spectaculoase peisaje toscane posibile! Cu case traditionale din piatra, unele cu creneluri, inconjurate de alei cu chiparosi si pini, aveam impresia ca suntem pe un platou de filmare sau ... in paradis! Era prima noastra vizita in Toscana, de care ne-am indragostit iremediabil! In plus, distanta fata de orasul vechi este numai 7-8 minute, pe jos, ceea ce este un avantaj major, avand in vedere dificultatea gasirii unor parcari in astfel de orase medievale, plasate pe varfuri de dealuri.”

• Hotel Panoramic Montepulciano Scor din comentarii: 8

„ampalsarea”

• Hotel Santa Caterina Scor din comentarii: 9

„Locația și priveliștea de pe terasa hotelului”

• Albergo Centrale Scor din comentarii: 10

„Locația este la "doi pași" de toate punctele de interes din Siena. Am apreciat curățenia și amabilitatea personalului. Vom reveni cu drag!”

Cele mai bune 30 hoteluri din Siena Area