2. Италия отзиви за хотели
  3. Италия отзиви за хотели
Syracuse Area Проверени отзиви за хотели от реални гости

• Hotel Mediterraneo Оценка от отзивите: 10

„Чиста и уютна стая, с прекрасна морска гледка. Местоположението на хотела е чудесно - на пешеходно разстояние от стария град и многото забележителности.“

• Hotel Mediterraneo Оценка от отзивите: 10

„Голяма просторна стая!Мил и вежлив персонал!Близко до жп гара.“

• Villa Venera Fontane Bianche Оценка от отзивите: 10

„Голяма вила със самостоятелни апартаменти. Подредена и чиста градина. Апартаментът беше подреден и удобен. Любезен и учтив персонал“

• Hotel Casa Mia Оценка от отзивите: 10

„Само суперлативи за нашия престой в хотела. Изключително удобно място, прекрасен, любезен персонал, много чисто. Красива, аристократична сграда. Съвсем близо до Ортиджия. Препоръчваме го на всеки, който посети красивата Сиракуза. С удоволствие бихме се върнали отново. Благодарим за гостоприемството!“

• Casa Sicula Оценка от отзивите: 10

„Локацията на апартамента е чудесна в центъра и близо до много забележителности,беше чисто и удобно“

• Hotel dei Coloniali Оценка от отзивите: 6

„Местоположението“

• Hotel Como Оценка от отзивите: 6

„Хотела е на удобно място, на малко повече от километър от центъра. Посрещна ни много приветлив домакин, настани ни в нещо като апартамент на най-горния етаж с 2 спални и кухненско помещение“

• Grande Albergo Alfeo Оценка от отзивите: 10

„Всичко ни хареса. Локацията, чистотата, закуската, персонала, това че имаше тераса. Най хубавия и удобен хотел .“

• B&B L'Infiorescenza new Оценка от отзивите: 6

„Местоположението беше добро на 1км от стария град.“