3. Σκόπελος κριτικές παραθεριστικών κατοικιών
Σκόπελος Επαληθευμένα σχόλια για παραθεριστικές κατοικίες από πραγματικούς πελάτες

• Port view apartment Βαθμολογία σχολίων: 10

«Ένα διαμέρισμα στο κέντρο, με άνετους χώρους, υπέροχη θέα και καταπληκτική αισθητική. Ελπίζουμε να ξαναέρθουμε. Οι οικοδεσπότες με ευγένια, προθυμία και χαμόγελο. Ευχαριστούμε!!»

• Olia Green Residence Βαθμολογία σχολίων: 10

«Άριστη εξυπηρέτηση, το προσωπικό του ξενοδοχείου ξεχωρίζει για την ευγένεια και το χαμόγελο του. Τα δωμάτια υπέροχα, πολύ άνετα και πεντακάθαρα! Μοναδικά, ευχάριστη και ξεχωριστή η διαμονή μας ! Η Θέα είναι υπέροχη αφού βλέπεις θάλασσα και ουρανό ! Πολλά συγχαρητήρια! Σας ευχαριστούμε πολύ για όλα! Εις το επανιδείν!»

• Nikolaos studios apartments Βαθμολογία σχολίων: 10

«Δεν ξέρω από που να ξεκινήσω και που να τελειώσω με αυτή την αξιολόγηση ότι κι εν γράψω θα είναι πολύ λίγο μπροστά σε όλο αυτό που ζήσαμε και είδαμε!! Η διαμονή ήταν ότι καλύτερο υπάρχει οι παροχές οι καθαριότητα όλα ήταν τέλεια!! Ταξιδεύω πολύ αλλά αυτή την φιλοξενία την ζεστασιά πρώτη φορά την βρίσκω! Ότι κι αν πω θα είναι πολύ λίγο πραγματικά!! Να πάτε με κλειστά μάτια όταν μου δωθεί η ευκαιρία θα πάω ξανά στο ίδιο!! Συνεχίστε την τέλεια δουλειά που κάνετε 40 χρόνια τώρα!! Ευχαριστούμε παρά πολύ για την υπέροχη διαμονή που μας προσφέρατε!!»

• Yianna Cottage Studios Βαθμολογία σχολίων: 10

«Εξαιρετικα φιλόξενη οικοδέσποινα, πρόθυμη να βοηθήσει σε ο,τιδηποτε τέλεια τοποθεσία πεντακάθαρο δωμάτιο! Ο χώρος άψογα φροντίσμενος! Συγχαρητήρια!»

• Casetta di Hovolo Βαθμολογία σχολίων: 10

«Δωμάτιο και κουζίνα καθαρά και μεγάλα και τα δυο με μεγάλη βεράντα και εντυπωσιακή θέα σε βουνό και θάλασσα. Η κοντινότερη παραλία βρίσκεται σε απόσταση 3 λεπτών από το δωμάτιο. Το WiFi είναι διαθέσιμο. Εξαιρετική φιλοξενία.»

• Mare Mia #Θάλασσα μου Βαθμολογία σχολίων: 10

«Υπέροχο σπίτι καθαρό φωτεινό έχει όλες τις ανέσεις με θέα στη θάλασσα κ στο κήπο απ' όλες τις γωνιές του ..ήταν απόλαυση ο πρωινός μου καφές στη βεράντα στη μεγάλη κούνια βλέποντας το πέλαγος.Ευχαριστω την Σοφία ήταν εξυπηρέτικη μας έδωσε πληροφοριες για ότι χρειαζόμασταν στο νησί .αν κ η επίσκεψη μας ήταν σύντομη ανεπιφύλακτα θα ήθελα να ξαναβρεθω στο mare mia για ηρεμία κ ξεκούραση.»

• Faros Coastal Apartments Βαθμολογία σχολίων: 10

«Απιστευτη τοποθεσια, οσο πιο κεντρικα γινεται στη χωρα της Σκοπελου. Μπαλκόνι πανω απο τη θάλασσα με ατελειωτη θεα και λογω Πασχα ειχαμε θεα σε ολα τα δρωμενα (επιταφιος, παραλαβη φλογας) ακριβως κατω απο το παραθυρο μας.»

• Smaragda Studios Skopelos Βαθμολογία σχολίων: 10

«Καλη τοποθεσια.ομορφος χωρος με κηπο και υσηχια.Η Σμαραγδα ειναι υπεροχη οικοδεσποινα καλοκαρδη και εξυπηρετικη.»

• Evlalia Studios & Villas Βαθμολογία σχολίων: 10

«Η τοποθεσία, το νησί, η σουίτα...»

• Thea Home Hotel Βαθμολογία σχολίων: 10

«Πολύ ωραίο, άνετο και καθαρό δωμάτιο. Κοντά στο κέντρο και με πολύ ωραία θέα στο λιμάνι τα δωμάτια πάνω από την πισίνα. Ο ιδιοκτήτης ήταν πολύ φιλικός και εξυπηρετικός.»

Οι 30 καλύτερες παραθεριστικές κατοικίες σε Σκόπελος

βάσει 14.544 κριτικών για παραθεριστικές κατοικίες στην Booking.com