2. Polsko hodnocení hotelů
  3. Slezské vojvodství hodnocení ubytování k pronájmu
Slezské vojvodství Autentická hodnocení ubytování k pronájmu od skutečných hostů

• Pod Jasną 28 Průměrné hodnocení: 8

„Bylo ok“

• Tęczowe Wzgórze Průměrné hodnocení: 8

„Hezké moderní ubytování a služby v lepší cenové relaci, než v ČR, v tomto máme Polsko rádi. Velkou výhodou je kuchyňka, kde bylo dostatečné vybavení, aby si člověk uvařil nějaké jednodušší jídla jako těstoviny, salát, kašičku pro děti, apod. Výhodou je velká společenská místnost, kam jsme si chodili s dětmi hrát, je tam i ping pong. Skvělé bylo, že jsme dostali klíče od kočárkárny, kde jsme si mohli zamknout nosič na kola a kola. Ve Wisle je krásná stezka podél řeky, parky, dětská hřiště, jeden extrémně drahý hotel s wellness, výstava lega a náměstí, kde si můžete koupit zmrzku, několik restaurací a to je tak všechno, na prodloužený víkend bohatě stačí.“

• Osada Poli - domek 2 Průměrné hodnocení: 10

„Příjemné místo pro odpočinek a relaxaci. Domečky jsou krásné, čisté a prostorné, najdete zde vše co potřebujete. Kuchyňka je vybavena. Na terase je gril, vířivka, vše připravené k použití. Rádi se jednou vrátíme.“

• Markowe Domki Průměrné hodnocení: 10

„Krásné místo s výhledem přímo v centru, výchozí místo několika turistických tras, nové čisté plně vybavené ubytování, domluva s hostitelkou perfektní, snídaně na terase parádní. Hostitelé místo nadále zvelebují.“

• Apartamenty Bartnicza A Průměrné hodnocení: 10

„Velmi pěkně a komfortně vybavené ubytování. Parkování u objektu. Do centra lze v pohodě dojít pěšky. Potraviny velmi blízko. Klidná lokalita.“

• Górski Apartament w Szczyrku Průměrné hodnocení: 7

„Lokalita je super s výhledem, v centru města, v okolí spoustu restaurací, sportovního vyžití. Nicméně bylo by dobré upozornit, že do cíle je velké stoupání, i v létě pro nezkušené řidiče náročné.“

• Słoneczny apartament Průměrné hodnocení: 10

„Krásný, čistý apartmán s výhledem na parkoviště, kde pohodlně zaparkujete. Hostitel je velice milý.“

• 5 Porte Průměrné hodnocení: 10

„Krásné místo, jen jsme ho déle hledali, úžasné pokoje, pohodlná postel“

• Apartament Sejmowa Průměrné hodnocení: 10

„Naprosto famozni apartmán, krásně zařízený a útulný.“

• Willowa NO. 5 APARTAMENTS Průměrné hodnocení: 10

„Vše bylo perfektní!“