Νότιο Αιγαίο Επαληθευμένα σχόλια ξενοδοχείων από πραγματικούς πελάτες

• Mikri Vigla Hotel Beach Resort Βαθμολογία σχολίων: 10

«Εξαιρετική θέα μρ ηλιοβασίλεμα, άμεση πρόσβαση στην παραλία, σύγχρονος εσωτερικός σχεδιασμός δωματίων, πολύ εξυπηρετικό προσωπικό, άπλετο και καλό φαγητό, σχέση ποιότητας-τιμής, πολύ καθαροί χώροι, ησυχία. Έρχομαι κάθε χρόνο στην Μικρή Βίγλα για kitesurf. Το συστήνω ανεπιφύλακτα.»

• Oceanis Rooms Βαθμολογία σχολίων: 10

«Άριστη στη εξυπηρέτηση από την κοπέλα που μας έδειξε το κατάλυμα μας, την Εύα. Εντατική καθαριότητα στο δωμάτιο μας. Έμεινα ευχαριστημένη»

• Naxian Spirit Inn Βαθμολογία σχολίων: 10

«Δωμάτια με κυκλαδιτικη αισθητική και ανθρώπους διακριτικούς και φιλόξενους. Θα ξαναπάμε σίγουρα!»

• DECAN Concept Boutique Estate Βαθμολογία σχολίων: 8

«Τοποθεσια. Πολύ ωραίο πρόγευμα. Πολύ ωραια κοκτειλς»

• D'Argento Boutique Rooms Βαθμολογία σχολίων: 8

«Ωραιο ανετο δωματιο. Πολύ καλή τοποθεσία»

• Camara Hotel Βαθμολογία σχολίων: 8

«Τοποθεσία άνεση αισθητική ευγενέστατο προσωπικό»

• Kythnos Bay Hotel Βαθμολογία σχολίων: 10

«Εξαιρετική τοποθεσία πάνω στο λιμάνι των Λουτρών αλλά σε καμία περίπτωση θορυβώδης. Βέβαια εμείς μείναμε Ιούνιο, οπότε δεν γνωρίζω αν έχει φασαρία την peak season. Το δωμάτιο μας ήταν πολύ άνετο και πεντακάθαρο. Το προσωπικό όλου του ξενοδοχείου ευγενέστατο. Άνετο κρεβάτι. Γενικά ο χώρος αποπνέει πολυτέλεια και καθαριότητα.»

• Hotel Halaris Βαθμολογία σχολίων: 10

«Τελεια τοποθεσια ,καθαριοτητα,ανετα δωματια.ευγενικο κ ευχαριστό προσωπικο»

• Ξενοδοχείο Έλενα Βαθμολογία σχολίων: 5

«Το δωμάτιο ανακαινισμένο με ωραίο μπάνιο πού του έλειπε το πιγκάλ. Το ξενοδοχείο σε πολύ κεντρικό σημείο»

• Archontiko Eleni Hotel Βαθμολογία σχολίων: 10

«Οι τοποθεσία που βρισκόταν το ξενοδοχείο Το πρωσοπικο πάντα πρόθυμο να σε εξυπηρέτηση»