Wyspy Egejskie Południowe Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „znakomity po kazdym względem, Lou zasługuje na uznanie”

• „Super komfortowo i bardzo czysto.Personel na najwyższym poziomie. Pyszne i obfite śniadanie.”

• Helena Hotel Ocena: 10

„Lokalizacja, śniadania, miły personel i bar na miejscu”

• „Czystość w pokoju, sprzątania codzień”

• „Śniadania urozmaicone, przepyszne z lokalnymi daniami. Przemiła obsługa. Wszystko świeże. Polecam.”

• „wspaniała obsługa, która zawsze starała się pomóc i sprawić, by gość czuł się wyjątkowo, świetne animacje, dobre jedzenie i drinki, w obiekcie dbano o czystość, dojazd do plaży był zapewniony przez hotel i darmowy, serdecznie polecam”

• Hotel Lodos Ocena: 8

„W hotelu spędziliśmy trzy noce i spełnił nasze oczekiwania jako miejsce noclegowe, bo w zasadzie cały dzień byliśmy poza hotelem. Dostępny jest mały basen, blisko ulicy, przyjemny wietrzyk i zimnawa woda - w sam raz na krótką przerwę w czasie zwiedzania, zawsze były dostępne leżaki. Lokalizacja wspaniała, przystanki autobusowe od razu przy hotelu, jeden w kierunku Firy (choć warto się też przejść, bo to bardzo blisko), drugi w kierunku Kamari, Akrotiri, Megalochori, lotniska (może są jeszcze inne destynacje, ale z tych korzystaliśmy). Od razu przy przystanku jest super piekarnia z różnorodnymi wypiekami na słodko i wytrawnie, z pyszną kawą, do tego kanapki, sałatki, a wszystko w przystępnej cenie. Można w niej posiedzieć czekając na autobus lub po prostu pójść na śniadanie lub lunch. Tuż obok dobrze zaopatrzony market, kilka restauracyjek i wypożyczalni aut, quadów i skuterów. Przemiłe i pomocne Panie w recepcji, to warto podkreślić :) Dostępne kosmetyki łazienkowe, kapcie i ręczniki. Lodówka na wyposażeniu.”

• „Śliczny, kameralny, butikowy hotel. Przemiła obsługa.”

• „Absolutnie wszystko. To najpiękniejsze miejsce w jakim byłam. Widok z tarasu jest po prostu spektakularny. Anna bardzo miła i pomocna. Śniadania przepyszne. Jeżeli wrócę na Santorini to na pewno znowu zatrzymam się w Azanti :)”

• „Cudowny wypoczynek. Miejsce dokładnie jak na zdjęciach, bardzo wysoki standard wykończenia nie tylko z wierzchu ale i w szczegółach. Styl boho z nowoczesnym, dopasowany każdy detal, piękne stoliki, lapmy, zaciemniające zasłony, na prawdę cały apartament w środku i na zewnątrz urzeka. Plus za idealne oswietlenie w łazience- dla kobiet ułatwienie nie trzeba szukac dobrego swiatła do makijażu po całym apartamencie :) W pokojach znajdziecie suszarkę do włosów, szlafroki, klapki, cały komplet kosmetyków codziennego użytku, opaski do spania, stopery, wagę, sejf i wiele więcej, na prawde jest wszystko! Państwo Właściciele pomogą we wszystkim czym chcesz, dodatkowo dbając o Twoje samopoczucie. Basen podgrzewany co było bardzo dużym plusem. Piękny taras- sprzątany co rano, jeszcze przed Twoim wybudzeniem. Wygodne sofki wypoczynkowe na tarasie, leżaczki i pufy. Śniadania spory wybór więc każdy spokojnie znajdzie coś dla siebie od płatków przez jajka w różnej postaci, pieczywo, słodkosci, owoce, swieże soki, omlety itp. W okolicy bardzo fajne miejsca do jedzenia, plażowania czy wyjścia na drinka np SeaSide. Miły personel sprzątający, dbający o Twoje potrzeby razem z Właścicielami. Miły akcent na powitanie na schłodzenie począstunek lodami, to było bardzo słodkie z ich strony. Wrócimy i chetnie polecimy znajomym! Cudowny wypoczynek!”