2. Γαλλία κριτικές ξενοδοχείων
  3. Γαλλία κριτικές ξενοδοχείων
South-East France Επαληθευμένα σχόλια για B&B και πανδοχεία από πραγματικούς πελάτες

• Les Tilleuls Βαθμολογία σχολίων: 9

«Το κατάλυμα ήταν πολύ όμορφο με πολλές ανέσεις και υπέροχη ατμόσφαιρα! Εκτός απ' το υπνοδωμάτιό μας, υπήρχε ιδιωτικός χώρος καθιστικού, κοινή τραπεζαρία, κήπος και χώρος για να διαβάσει κανείς ή να παίξει. Το δωμάτιο του ισογείου έχει απ' ευθείας πρόσβαση στον κήπο, ενώ του 1ου ορόφου δική του άνετη βεράντα. Διαθέτει μικρή πισίνα με άνετες ξαπλώστρες, λουλούδια, πετσέτες και ότι άλλο χρειαστεί κανείς. Το πρωινό ήταν πολύ καλής ποιότητας και περιλαμβάνει φρέσκια πορτοκαλάδα, φρέσκο ψωμί, αλλαντικά, εξαιρετικά τυριά, κρουασάν κλπ. Διατίθεται νερό, καφές και τσάι όλη την ημέρα. Σε 10 - 15 λεπτά με τα πόδια βρίσκεσαι στο κέντρο του μικρού χωριού της Cavaillon, το οποίο διαθέτει 2-3 καλά εστιατόρια και καφέ, super market και καταστήματα. Το χωριό βρίσκεται σε καλή θέση αν θέλει κανείς να επισκεφτεί τα υπόλοιπα πανέμορφα μέρη της Προβηγκίας. Οι ιδιοκτήτες πολύ βοηθητικοί κι ευγενικοί με δύο εξαιρετικά φιλικά σκυλιά ! Σας ευχαριστούμε David και Izabel, θα χαρούμε να σας δούμε στη Ελλάδα. Σίγουρα θα ξαναπήγαινα.»

• La Cigale Βαθμολογία σχολίων: 10

«Άνετο καθαρό»

• Clos St Pierre de Fraisse Βαθμολογία σχολίων: 8

«Εξυπηρέτηση, ευγένεια, άνεση»

• les olivades Βαθμολογία σχολίων: 10

«Το δωμάτιο είναι ξεχωριστό από το υπόλοιπο σπίτι. Έχει δικό του μπάνιο ξεχωριστή είσοδο και η πόρτα που ενώνει το δωμάτιο με το υπόλοιπο σπίτι κλειδώνει. Οι ιδιοκτήτες πολύ ευγενικοί. Το πρωινό απλό αλλά νοστιμο. Το πάρκινγκ είναι έξω από το σπίτι είναι όμως ήσυχο σημείο και ασφαλές.»

• Dernier étage d'une maison Βαθμολογία σχολίων: 10

«Υπέροχο κατάλυμα με ιδιωτικό πάρκινγκ. Πολύ καθαρό, όμορφα διακοσμημένο και με υπέροχη θέα. Οι οικοδεσπότες ήταν πολύ ευγενικοί και πρόθυμοι να μας βοηθήσουν σε κάθε μας ερώτηση. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα.»

• Suite 16m2 indépendante dans villa Βαθμολογία σχολίων: 10

«Πολύ φιλόξενοι άνθρωποι, με υποδέχτηκαν εγκάρδια, μου έδειξαν το δωμάτιο. Γνώρισα και την κόρη τους την άλλη μέρα κ είχαμε μια πολύ ωραία συζήτηση! Το δωμάτιο κ το μπάνιο ήταν πεντακάθαρα κ ολοκαίνουρια!!»

• Ô'Berge & Chambres Avignon Βαθμολογία σχολίων: 10

«Ήταν πολύ κοντά στο κέντρο κ στο σταθμό Flixbus . Γύρω απ' το σπίτι, υπήρχαν και διάφορα μικρά εστιατόρια αλλά κ σούπερ μάρκετ για κάποιος που θα ήθελε να αποφύγει τα έξοδα.»

• Château Saint-Pierre de Mejans Βαθμολογία σχολίων: 10

«Εξαιρετικό chatue, με όμορφους αμπελώνες και ατμόσφαιρα μεσαιωνική. Πολύ ωραίο το διαμέρισμα που μέναμε, πεντακάθαρο και μεγαλο, με ωραια θέα στον κήπο και τους αμπελώνες. όλοι οι υπάλληλοι ήταν ευγενεστατοι και πρόθυμοι να μας βοηθήσουν σε ότι χρειαζόμαστε. Το πρωινό νόστιμο με τοπικά υλικά! Σίγουρα θα ξανά μέναμε στο ίδιο κατάλυμα αν επισκεπτομασταν την περιοχή.»

• Au Bout De La Route Βαθμολογία σχολίων: 10

«Η ηρεμία της τοποθεσίας, η υπέροχη ζεστασιά κ φιλοξενία που νιώσαμε απο τους ιδιοκτήτες, τα χειροποίητα γλυκά στο πρωινό… θελουμε να μείνουμε μόνιμα σε αυτό το μέρος, με αυτούς τους ανθρώπους διπλα μας. Θα έρθουμε πάλι σύντομα..!!!»

• CHAMBRE CENTRE VILLE Coté soleil Βαθμολογία σχολίων: 10

«Εξαιρετική διακόσμηση, όλα ήταν πολύ προσεγμένα και καινούρια! Έχει μια πλούσια βιβλιοθήκη κ άνετο κρεβάτι.»

Τα 30 καλύτερα B&B και πανδοχεία σε South-East France

βάσει 426.950 κριτικών για B&B και πανδοχεία στην Booking.com