2. Island: recenzije hotela
  3. South Iceland: recenzije hotela
South Iceland Provjerene recenzije stvarnih gostiju

• Puffin Hotel Vík Prosječna ocjena: 10

„Odličan hotel u Viku. Vik je grad na Islandu koji se ne smije zaobići. Hotel je smješten 150 metara od plaže. U neposrednoj blizini je odličan restoran, soup factory sa juhama i pizerija sa black crust pizzom. Hotel nudi izvrstan raznolik doručak. Sobe su male ali funkcionalne. Namještaj je stariji ali nije strgan. Radijatori griju na najjače ali se mogu odšrinuti prozori ako je prevruće. Sve u svemu bilo nam je dobro za jednu noć.”

• Hótel Búrfell Prosječna ocjena: 9

„Solidan hotel sa malo starije namještenim sobama. Ali je zato doručak bio najbolji od svih koje smo imali dok smo boravili na otoku. Ostali smo 1 noć. Hotel je u bilizini crne plaže”

• Hótel Eyjafjallajökull Prosječna ocjena: 6

„Doručak je u redu, klasičan europski. Krevet je velik i udoban, poplun topao.”

• Hótel Skógafoss by EJ Hotels Prosječna ocjena: 10

„Lokacija svega nekoliko koraka od slapa. Doručak je bio vrlo dobar, veći izbor nego smo očekivali. Soba je vrlo prostrana, kao i kuaponica.”

• Hotel Selja Prosječna ocjena: 10

„Odlična lokacija, imali smo sreće i iz sobe vidjeli auroru :-) jako uredna i čista soba, odličan doručak - ne prevelik izbor ali sve ponuđeno odlično, jako ljubazno osoblje. Za svaku preporuku.”

• Fosshotel Nupar Prosječna ocjena: 10

„Apsolutno neocekivana i čarobna lokacija”

• Hotel Selja Prosječna ocjena: 10

„Smiještaj je bio odličan. Sve je bilo uredno i čisto. Doručak fenomenalan.”