2. Франція: відгуки про готелі
  3. Франція: відгуки про готелі
South of France Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• Fully equipped apartment 2 to 4 people St Charles Оцінка за відгуками: 4

“Побутова техніка.“

• Appartement * Palavas-les-flots * Piscine Оцінка за відгуками: 10

“Все дуже сподобалося.“

• Appart Cosy Bordeaux centre Оцінка за відгуками: 10

“Дуже зручна квартира з усім необхідним від праски до вушних паличок)). Зручне розташування - 5 хвилин хотьби до біржової площі, 15 хвилин до залізничного вокзалу.“

• T2 Plage Catalans-Vieux port Оцінка за відгуками: 8

“Розташування просто супер, одразу поруч пляж, зупинка, магазин, кафе. Квартира гарна, є всі зручності.“

• Apartment Primavéra-12 by Interhome Оцінка за відгуками: 10

“Чудове розташування, велика вітальня, добре обладнана кухня, вид на океан, близько до різноманітних магазинів та ресторанів“

• Gloria 4 Pers Piscina A/C WiFi Оцінка за відгуками: 3

“Таракани в номері“

• Les Appartements du Vieux Port Оцінка за відгуками: 10

“Чудове місцерозташування, чисто в тихо… рекомендую однозначно зупинитись тут“

• Barla 3 - a spacious one bedroom apartment near Place Garibaldi Оцінка за відгуками: 10

“Ми приїжджали на відпочинок,двоє дорослих і дитина.Апаратаменти дуже гарні,охайні,зручні,чисті.Персонал одразу відповідав на питання.Все є для комфортного проживання.Пляж близько,продуктові магазини також.Нам дуже сподобалося.“

• Appartement du Thiers Оцінка за відгуками: 10

“Сподобалося все: затишна квартира, облаштована усім необхідним, привітна власниця (тільки не розмовляє англійською), гарне розташування - близько до центру.“

• Haut de villa rénovée en 2023 Оцінка за відгуками: 8

“Просторі апартаменти на 2 поверсі з терасою та чудовим видом, з новим ремонтом в старовинному будинку. Територія навколо спочатку лякає, але в середині все чудово та дуже чисто. Великий холодильник, пральна машина (пральні засоби беріть з собою, капсули не пропонують) мікрохвильовка, кавовар nespresso ( без кави), праска, чиста білизна. Дружнє ставлення до тварин.“

30 найкращих помешкань для відпустки у регіоні South of France

на основі 1 805 973 відгуків про помешкання для відпустки на Booking.com