2. Тайланд отзиви за хотели
South Thailand Проверени отзиви за хотели от реални гости

• Leisure Hostel Оценка от отзивите: 10

„Все отлично!👍“

• Hotel Clover Patong Phuket - SHA Plus Оценка от отзивите: 10

„Всичко беше перфектно.Стаите бяха чисти,персонала беше любезен,масажите ми харесаха,храната също беше вкусна и най-много ми хареса локацията на хотела,тъй като беше на 5 мин пешеходно разстояние от магазини,ресторанти и дискотеки“

• Patong Mansion - SHA Certified Оценка от отзивите: 10

„Отлична закуска ,много чист хотел,усмихнат персонал.Хотела се намира на тихо място и може чудесно да си почиваш, но и достатъчно близо до Бангла и Мола.Всеки ден почистваха стаята,сменяха кърпите и зареждаха с вода.Голямо и удобно легло.Басейна е чудесен шезлонгите са малко около него но добре че не се ползваше от повече хора.7eleven до хотела .“

• Chanalai Hillside Resort, Karon Beach Оценка от отзивите: 7

„Rooftop pool“

• Tropical Heavens Garden Samui Оценка от отзивите: 10

„Всичко ни хареса. Уникално място , бихме се върнали със сигурност за мнооогоо повече време!“

• Seabed Grand Hotel Phuket - SHA Extra Plus Оценка от отзивите: 10

„Персонала от рецепцията беше много внимателен и дружелюбен. Помолихме да ни сменят стаята с гледка към басейна и веднага се съгласиха, разбира се с доплащане в избора. Както и ни повикаха такси от хотела до летището.“

• Patong Lodge Hotel - SHA Extra Plus Оценка от отзивите: 4

„Нищо не ми хареса освен масажа.“

• Baan Karon Resort Оценка от отзивите: 7

„Закуската беше вкусна и богата, персоналът беше вежлив, хотелът разполага с голям и чист басейн. Стаите са просторни, има балкон с външна мебел за сядане. Баните са с относително добри размери (в други хотели в Азия ми е било доста тясно).“

• The Palms Residence - SHA Extra Plus Оценка от отзивите: 10

„Всичко беше повече от отлично - ежедневно почистване на стаите, отношението към гостите те кара да се чувстваш най-специалният човек, WiFi сигнал има на всеки етаж и смея да твърдя, че е доста бърз... Всичко е отлично, даже се чудя защо хотела е в категорията "2 звезди".“

• SKYVIEW Resort Phuket Patong Beach Оценка от отзивите: 9

„Приятно, спокойно място, далеч от лудницата на Патонг. Персонала винаги е усмихнат, поздравява и гледа да ти помогне, в това число и охраната на входа на комплекса (много мил човек). Има голям паркинг и директен асансьор към хотела. Хотела предлага няколко пъти на ден безплатно "такси" до плажа на Патонг и обратно, което е много удобно, защото минава и покрай мола. Стаите и баните са големи и удобни. Балконите имат вентилатор, който е приятен в горещите дни. Басейна е чист, а в близост има винаги чисти и приветливи тоалетни. Закуската е хубава, но не уникална. Има различни активности вечер в хотела, които ни харесаха.“

30-те най-добри хотела в South Thailand

въз основа на 1 275 582 отзива за хотели на Booking.com