2. Francie hodnocení hotelů
  3. Francie hodnocení hotelů
South-West France Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Kyriad Bordeaux Lormont Průměrné hodnocení: 8

„Servis a personál perfektní, vždy se snažili domluvit a vyhovět. Pokoj každý den uklizený. Prostorný sprchový kout. Snídaně byla dobrá, každý den čerstvá. Výborné croissanty, káva, džusy. Chlazený bar se sýry a salámy. Toustovač. Ovoce, misky s konzervovaným ovocem.“

• City Résidence Termalia Průměrné hodnocení: 7

„Bylo k dispozici tam kde jsem potřeboval a za dobrou cenu.“

• Logis Hotels Grand Hotel d'Orléans Průměrné hodnocení: 10

„Všechno bylo výborné, snídaně, pokoj, personal. Parkovali jsme v jejich garáži a nechali nás tam i poté, co jsme opustili pokoj.“

• Hostellerie Du Grand Saint Antoine Průměrné hodnocení: 9

„Kousek od centra, prostorný pokoj“

• Hôtel Restaurant La Casera Průměrné hodnocení: 8

„Ubytování mne trochu překvapilo, očekával jsem, že pokoj i celý hotel bude komfortnější. Ale ubytování splnilo vše, co jsem od něj vyžadoval. Bezproblémové parkování.“

• LE CASTEL D'ALTI Průměrné hodnocení: 10

„Velmi dobrá snídaně, ale poměrně drahá. Parkování v podzemní garáži, bazén, restaurace, k dispozici noviny, sympatický personál, se kterým bylo možné dobře komunikovat.“

• Hostellerie de La Poste Průměrné hodnocení: 9

„Výborná domácí kuchyně, příjemná obsluham, klidné prostředí, hotel trochu "retro", ale má to své kouzlo. Jednoduché parkování.“

• „Koupelna, kvalita postele“

• Hôtel Les Fougères Průměrné hodnocení: 10

„Absolutní čistota, vše krásné, personál vstřícný a milý, ubytování velmi pohodlné. Snídaně za příplatek dokonalá, široký výběr všeho. Parkování bezpečné uvnitř areálu. Rozhodně doporučuji.“

• Hôtel Angelic Průměrné hodnocení: 7

„Matrace byly pohodlné. Ubytování v centru.“