2. Češka - komentarji o hotelih
  3. Jihočeský kraj - komentarji o B&B-jih in gostiščih
Jihočeský kraj Preverjeni komentarji resničnih gostov o B&B-jih in gostiščih

• Penzion Merlin Ocena: 9

“Zelo lepa pravljična starejša hiška v centru mesta, v katerem se je čas že davno ustavil. Lepo, lepo in še enkrat lepo!!!”

• Pension Adalbert Ocena: 10

“Prijetna, velika, lepo ogrevana soba, simpatična mala kopalnica, čist ambient, pogled na grad, miren predel, odlicen zajtrk, brezplačno sadje in voda v sobi. Prijazno osebje. Možnost samopostrežnega vina, vode v hladilni vitrini na hodniku.”

• Penzion Panorama Ocena: 10

“Sobe lepe, tople, zelo čiste . Možnost čajne kuhinje in mini bara je absolutno perfektna. Dober zajterk in ograjen parkirni prostor. V bližini mestnega jedra, 10min hoje. Dober razgled.”

• “Hudo dobra nastanitev in še boljši gostitelj.”

• Penzion Po Vode Ocena: 10

“Lastnica je izjemno prijazna. Soba je bila čista in lepo urejena. Kopalnica je bila čista in funkcionalna. Postelje so bile udobne. Celotna hiša je urejena zelo okusno. Hiša je na izjemno mirni lokaciji ob sami reki Vltavi in dovolj blizu središča kraja (cca. 10 minut peš). Imeli smo srečo, da smo lahko parkirali kar pred sosednjo hišo.”

• Penzion U Růže Ocena: 8

“Okusen zajtrk in večerja. Za večerjo je bilo na voljo več menujev. Dobro pivo Budvar.”

• “Izjemna prijaznost in ustrežjivost predstavnika, ki naju je sprejel”

• R-Penzion Ocena: 10

“odličen zajtrk, prijazno osebje, odlična lokacija”

• “Prespali smo le eno noč, a v apartmaju je vse kar smo potrebovali. Brezplačno parkirišče.”

• Penzion Panorama Ocena: 9

“Lokacija,cena,zajtrk”