2. Comentarii despre hoteluri în Croaţia
  3. Comentarii despre hoteluri în Ținutul Split-Dalmatia
Ținutul Split-Dalmatia Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Cora Hotel Scor din comentarii: 10

„Hotelul foarte nou, baia spațioasă, camera spațioasă și mare, micul dejun senzational”

• Hotel Elu Iris Scor din comentarii: 9

„Personal amabil, vedere frumoasa din camera, curat, mic dejun bun”

• Boutique Hotel Noemia Scor din comentarii: 10

„Totul a fost superb , curățenie exemplar personal super fain, mâncarea super delicioasa, marea foarte făină, plaja mare totul la superlativ”

• TUI BLUE Makarska - Adults Only Scor din comentarii: 10

„Absolut superbă locația! Am primit un upgrade la cameră (contra cost) pentru o cameră cu piscină privată care a fost o experiență extraordinară, a meritat diferența de preț. Micul dejun extrem de bogat, de la legume și fructe, mezeluri, diferite deserturi, până la inclusiv detox juice, diferite sortimente, apă cu infuzie de fructe pentru toate gusturile, ceaiuri și cafea diverse sortimente, pentru cele mai pretențioase gusturi (rar am găsit asta într-un hotel de 4*). Personalul nu putea fi mai amabil si săritor. Mulțumesc Ivanei si Petrei pentru ajutorul oferit în toate situațiile ivite (și nu au fost puține), cu răbdare, zâmbet larg pe chip, amabilitate extraordinară. Nu a existat cerere care să nu fi fost satisfacută. Există posibilitatea de a servi si cina în același restaurant ca micul dejun, contra unei sume între 22-25€ pe seară, în funcție de câte cine dorești să servești. De asemenea, mai există un restaurant în spatele hotelului, pe faleză, cu o priveliște senzațională și prețuri rezonabile, personal prietenos, amabil și extrem de util. Curățenie de excepție, până și băncile de pe faleză erau șterse în fiecare dimineață. Camerele dotate cu absolut toate utilitățile. Piscina (privată) curățată zilnic. Primești și niște carduri pentru prosoape dacă dorești să folosești piscina exterioară a hotelului, care arată foarte bine și este amenajată cu sezlonguri si umbrele, însă noi nu am folosit-o. Hotelul are parcare (pentru noi a fost gratuit, nu știu dacă este și în sezonul de vârf), de asemenea are plajă privată, însă plaja este cu pietre și bolovani, ceea ce nu încântă tălpile, trebuie să stai încălțat în apă. Dispune de asemenea de SPA, însă nu ne-a ajuns timpul să testăm toate facilitățile hotelului. Stațiunea este mică, fermecătoare și, în extra sezon fiind, era destul de liniștită. Per ansamblu, hotelul mi-a depășit așteptările cu mult! Felicitări, m-ați cucerit!”

• Hotel Corner Scor din comentarii: 9

„Camera mare și curată Mic dejun gustos și variat Aproape de zona centrală Parcare gratuită în spatele hotelului Personal amabil”

• „Camera moderna, design inspirat, mobiler nou, lenjeria impecabila. Mancarea a fost gustoasa si variata. Personalul prietenos! Felicitari!”

• Art Hotel Scor din comentarii: 5

„Micul dejun”

• Hotel Pax Scor din comentarii: 10

„Foarte curat, personalul foarte dragut, loc de parcare gratuit si priveliste spre mare.”

• Time Boutique Hotel Scor din comentarii: 10

„mic dejun excelent, faptul ca este si piscina”

• Hotel Marul Scor din comentarii: 10

„Locatia hotelului.”