2. Κροατία κριτικές ξενοδοχείων
  3. Split-Dalmatia County κριτικές B&B και πανδοχείων
Split-Dalmatia County Επαληθευμένα σχόλια για B&B και πανδοχεία από πραγματικούς πελάτες

• BB Residence Βαθμολογία σχολίων: 10

«Το μέγεθος του δωματίου. Η άνεση του κρεβατιού. Το ντους που ήταν ευρύχωρο. Όλα ήταν υπέροχα. Το προσωπικό.... Πολύ ευγενική η κοπέλα στην ρεσεψιόν, προσπάθησε να μας εξυπηρετήσει παρόλο που έτυχαν διάφορα.»

• Villa Barbara Βαθμολογία σχολίων: 5

«Ο κηπος της ιδιοκτήτριας.»

• Luxury rooms Green and Gold Split Βαθμολογία σχολίων: 3

«Η τοποθεσία είναι κοντά στη πόλη πας με τα πόδια .Η θέση γκαράζ είναι μέσα στην αυλή.»

• Elite rooms Split - FREE PARKING Βαθμολογία σχολίων: 10

«Άνετο»

• VIP Rooms Βαθμολογία σχολίων: 10

«Πολύ καθαρό και ευρύχωρο..»

• Tajc Rooms Βαθμολογία σχολίων: 10

«Ευχαριστούμε πολύ τους οικοδεσπότες για τη φιλοξενία τους και τη βοήθειά τους!!!»

• Vale Βαθμολογία σχολίων: 9

«ΙΔΑΝΙΚΗ ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΑΣ ΠΟΛΗΣ!!! ΕΥΚΟΛΟ ΠΑΡΚΙΝΓΚ ΣΤΗΝ ΓΥΡΩ ΠΕΡΙΟΧΗ !!! ΠΟΛΥ ΚΑΘΑΡΟ!!!ΤΟ ΣΥΣΤΗΝΩ ΑΝΕΠΙΦΥΛΑΚΤΑ!!!»

• Old Spalatrum Luxury Rooms Βαθμολογία σχολίων: 9

«Η αισθητική του χώρου»

• Pylon Rooms Βαθμολογία σχολίων: 10

«Είμαστε τετραμελής οικογένεια και μείναμε σε δύο διαμερίσματα, ένα στον πρώτο και ένα στο δεύτερο όροφο του καταλύματος. Το κατάλυμα βρίσκεται σε εξαιρετική τοποθεσία, στο κέντρο του Παλατιού του Διοκλητιανού και είναι πεντακάθαρο. Ο οικοδεσπότης ήταν πολύ ευγενικός, φιλικός, συνεννοήσιμος και πρόθυμος να μας βοηθήσει σε ό,τι χρειαστήκαμε. Στην τιμή περιλαμβάνεται πρωινό στο Luxor, το γνωστό καφέ που βρίσκεται στο Περιστύλιο και αυτό από μόνο του είναι μία ενδιαφέρουσα εμπειρία. Θα επιστρέψουμε σίγουρα.»

• West Coast Deluxe Rooms - Vacation Rental Βαθμολογία σχολίων: 9

«Η ιδιοκτήτρια ήταν πολύ ευγενική ,και το διαμέρισμα ήταν καινούργιο καί εντυπωσιακό.»

Τα 30 καλύτερα B&B και πανδοχεία σε Split-Dalmatia County

βάσει 177.805 κριτικών για B&B και πανδοχεία στην Booking.com