2. Comentarii despre hoteluri în Croaţia
  3. Comentarii despre case de vacanță în Ținutul Split-Dalmatia
Ținutul Split-Dalmatia Comentarii verificate pentru case de vacanţă, de la clienţi reali

• Apartments Svoboda Scor din comentarii: 9

„Amplasamentul foarte bun, terasa micuta cu aer proaspat, loc primitor si personalul foarte receptiv”

• Apartments Marko Scor din comentarii: 10

„Apartamentul foarte spațios și bine dotat cu toate cele necesare unui sejur complet. Proprietarul foarte ospitalier și dispus să ajute cu orice. Chiar dacă nu există vedere spre mare, de pe unul din cele două balcoane se putea admira toată zona Podstrana. Superb, mai ales pe timpul nopții!”

• Apartmens Villa Antonio 88 Scor din comentarii: 10

„Minunat! Cameră frumoasă, suficient de mare pt. două persoane, curățenie, lenjerie şi prosoape la discreție, terasă cu privelişte uimitoare.Bucătărie pe palier, bine utilată, gazdă discretă şi drăguță. Sper să ne revedem curând!”

• Apartman Maximino Scor din comentarii: 9

„Totul a fost ok. Locația este amplasata la 2-3 minute de mers cu mașina pana în centru și 12 pe jos. Pana la plaja am făcut cam 15 minute cu mașina. Apartamentul este foarte curat și este dotat cu multe ustensile pentru gatit, ulei, sare etc.”

• Villa Katarina Scor din comentarii: 8

„Amabilitatea personalului. Diversitatea micului dejun. Linistea zonei.”

• Villa Lidija Scor din comentarii: 10

„Vila are cea mai frumoasa panoramă de pe intreaga riviera😊. Foarte aproape de toate plajele cu nisip. Recomand cu drag aceasta locație. Doamna a fost foarte amabila si ne-a ajutat ori de cate ori am avut nevoie.”

• Apartments Niro Scor din comentarii: 8

„Apartament curat, modern, confortabil. Are masina de spălat vase, aer condiționat. Pat mare, confortabil. Gazda este atenta, prietenoasă și mereu disponibila sa ajute. Apartamentul este aproape de centru, de mare, de Lidl sau magazine de cartier.”

• Uma Apartment Scor din comentarii: 10

„Este foarte frumos apartamentul,curat,proprietarul foarte drăguță,amabilă,te ajută cu orice informație,nimic de reproșat la apartament”

• Apartment Glow Scor din comentarii: 10

„Mi-a plăcut ca a fost curat, modern, bucătăria utilată, zona de living foarte confortabilă, acces ușor la parterul blocului, parcare disponibilă în fața blocului.”

• Apartments Dado Trogir Scor din comentarii: 9

„Locație ok,”