2. Италия отзиви за хотели
  3. Италия отзиви за хотели
South Tyrol Проверени отзиви за хотели от реални гости

• Hotel Bergkristall Оценка от отзивите: 10

„Всичко беше супер, мястото е фантастично.“

• Parc Hotel Florian Оценка от отзивите: 10

„Стаите са много удобни със всичко необходимо. Бяхме НВ. Храната и обслужването в ресторанта са невероятни. Чувството е все едно си си в къщи, само където те глезят.“

• Sterzingerhof Оценка от отзивите: 1

„нищо не ни хареса. много занемарен хотел Това дори не беше хотел а поскоро хижа за скиори много мръсена и не поддържана хижа.МОЛЯ НЕ ПОСЕЩАВАЍТЕ ТОВА ПОДОБИЕ НА "ХОТЕЛ" ще се уверите сами като видите снимките“

• Majestic Hotel & Spa Resort Оценка от отзивите: 10

„Уникално обслужване. Персоналът беше на много високо ниво“

• Claudia Augusta Rooms Оценка от отзивите: 1

„Добра локация“

• Hotel Salgart Оценка от отзивите: 10

„Беше страхотно! Чисто, приветливи, много любезни! Закуската беше богата и вкусна. Със сигурност ще се върнем!“

• Hotel Stiegl Scala Оценка от отзивите: 10

„Хотела се намира буквално на центъра, в същото време е на две крачки от лифта ТОП локация. Стаите са модерни и просторни. При настаняване на рецепцията ни дадоха туристически карти които дават безплатен пропуск до музеи лифт влакчета автобуси и др. Като цяло паркинга със който разполагат е нещото с което ни спечелиха, но всичко останало дойде като супер бонус. Препоръчвам с две ръце и при следващо пътуване в тази посока със сигурност ще отседнем, отново в този хотел.“

• Hotel Pontives Оценка от отзивите: 10

„Хотела е прекрасен,топъл,чист а персонала прекрасен.“

• Pension Prack Оценка от отзивите: 10

„Любезен и усмихнат персонал. Вкусна храна. Чисти и просторни стаи. Всичко беше прекрасно.“

• Boutique Hotel Kircher Оценка от отзивите: 10

„Препоръчвам с две ръце,няма да влизам в детайли всичко надмина очакванията ми.“

30-те най-добри хотела в South Tyrol

въз основа на 465 819 отзива за хотели на Booking.com