2. Comentarii despre hoteluri în Cehia
  3. Comentarii despre hoteluri în Cehia
Munţii Šumava Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Hotel Element Scor din comentarii: 3

„Aproape de pârtie / very close to the ski slope Curat / clean and tidy”

• Hotel Element Scor din comentarii: 10

„Hotelul a fost peste Așteptările noastre având in vedere prețul mic pe care l-am plătit pentru cazare. Am ales varianta de camera de familie comunicantă , care inseamna de fapt doua apartamente independente conectate printr-o ușă. Așa am economisit jumătate din preț , călătorind împreuna cu inca o familie. Spațiul este extrem de confortabil și curat. Personalul de la Recepție a fost amabil și ne-a oferit informațiile necesare. Hotelul este foarte prietenos pentru familiile cu copii.. sunt activități la subsolul hotelului zilnice. Micul dejun a fost fabulos!!! Mâncare de calitate, cafea și suc foarte buna! Fructe proaspete și desert delicios! Lângă hotel exista un supermarket deschis NON-stop iar prețurile sunt foarte acesibile. Exista o parcare foarte mare gratuită lângă hotel! Pârtia e la 2 minute iar tot lângă pârtie este un lac și activități de familie. Recomand acest hotel! Abia asteptam sa revenim!”

• Hotel Element Scor din comentarii: 10

„Totul a fost peste așteptări!”

• Hotel Element Scor din comentarii: 9

„Camerele foarte mari ,curate si frumoase,am avut gratuit upgrade de camera cu terasă. Am prelungit sejurul initial de 2 zile ,cu inca 3.Ne-a placut micul dejun tip bufet,loculnde joaca din interior,plansele de desenat pentru copii disponibile si in restaurant,amplasarea hotelului langa lac si chiar in fata telefericuluinsi a partiei de ski.Exista si sanie de vara deschisa in apropiere si bazin de inot acoperit cu topogan si jocuri nautice.Zilnic ,mascota statiunii era prezenta in fata hotelului,pentru activitati cu copii. Personalul hotelului foarte amabil si profesionist,cu foarte mici exceptii.”

• Hotel Admiral Scor din comentarii: 10

„Camera este spațioasă, are paturi confortabile, o mini bucătărie. Priveliștea spre lac e super. Seara am luat cina la restaurantul lor și a fost super bună mâncarea și prețurile chiar accesibile. La micul dejun am avut suficientă mâncare. Parcare ok. Personalul este foarte drăguț. Prețul pentru o noapte de cazare plus mic dejun este foarte bun..accesibil față de restul hotelurilor din zonă.”

• Amenity Hotel & Resort Lipno Scor din comentarii: 10

„🥰A fost superb tot,mâncarea super gustoasa,la Wellness sunt 3 jacuzzi este loc pentru toată lumea.Nu m-a așteptam sa fie asa minunat,ne-am simțit foarte bine si cu siguranta o sa mai venim.”

• Hotel Element Scor din comentarii: 10

„Eleganță , preț mai mult decât ok , priveliștea de la noi din camera a fost de vis (camera 310 la etajul 3 )cu vedere la lac iar în spate la doi pași telescaunul și pârtia de schi , parcare este și gratuită (publică) iar garajul supravegheat video în subteran costă 8 euro pe zi , la ieșirea principală pe partea stângă ai un supermarket cu prețuri foarte accesibile, în camera este cafea, ceai, fierbător iar în minibar găsești bere, cola, suc de portocală și de mere natural , apa . Camera cu scări interioare la etaj având încă două paturi de câte o persoană iar la parter un pat imens plus piesa de rezistență balconul cu priveliștea de vis LACUL , micul dejun foarte bogat, cafea wwoowww . Recomand 100%”

Cele mai bune 30 hoteluri din Munţii Šumava