2. Comentarii despre hoteluri în Serbia
  3. Comentarii despre hoteluri în Serbia
Tara Mountain Comentarii verificate pentru case de vacanţă, de la clienţi reali

• Apartment Sijakovic Scor din comentarii: 10

„Liniste, confort, curatenie, ambient, amabilitate”

• Apartmani d&s Scor din comentarii: 10

„Frumusețea locului, amplasarea cabanei între munți în apropierea unui râu,spațiul larg și panoramicul din jur, o oază de liniște👌👌👌Gentilețea și discreția gazdelor⭐⭐⭐, facilități și confort excepțional👍👍👍.Obiective turistice aproape de locație:Drvengrad-satul de lemn al lui Custuriza și Sargan Eight-trenulețul pe ecartament îngust; Bele Voda la doar 4 km distanză, o mănăstire în apropiere de cabană printr-un defileu frumos, drum accesibil cu mașina;Zlatibor la 40 Km, Parcul Tara la 25 km unde se poate vizita Bajina Stena/Perucac Lake și Zaovine Lake iar la aproximativ 1 km -granița cu Bosnia unde la 25 km distanță se poate vizita Podul peste râul Drina din Visegrad-unul dintre cele mai frumoase din Europa după care urmează un defileu magnific pe malul Drinei unde am numărat 27 tuneluri pe o distanță de doar 20 km.Dacă călătorești cu mașina toate sunt în jurul locației care este perfectă pentru cei care doresc o rupere de agitația cotidiană.Am avut o vacanță de Crăciun superbă, mulțumim D&S apartment-sunteți deosebiți😉🤗🤗🤗.”

• Apartman Milica Scor din comentarii: 10

„Perfect in drumul spre Dubrovnik”

• Vikendica Krlic Scor din comentarii: 10

„Totul superb chiar mi-a depasit asteptarile de la curatenie , dotari ale cabanei, gazda super ok”

• Holiday Home Ella - Apartman Ella Scor din comentarii: 10

„Foarte curat si complet utilata casuta se într-o zona foarte frumoasa foarte aproape de toate obiectivele din zona . Noi am gasit-o dupa 3 ore de cautari unde am fost la 3 cazari si nu era nici pe departe ceea ce apareau in zone si descrieri. Aceasta cazare a fost o surpriza plăcută unde am dori sa ne mai întoarcem.”

• Apartments Bogdanović Scor din comentarii: 9

„Locatia, apartamentul si curtea fain amenajate, zona si linistea”

• Vila Ivana Scor din comentarii: 7

„Locația și terasa”

• Stara kuća Scor din comentarii: 10

„Totul”

• Apartmani Petar Scor din comentarii: 10

„Vila, localizarea și interacțiune cu gazdele.”

• Apartmani Jarevac Scor din comentarii: 10

„Un apartament, curat, cu toate facilitățile, situat intr-un loc minunat. Liniște, aer curat, gazde primitoare.... Cam tot ce ai nevoie pentru o vacanta reușită.”

Cele mai bune 30 case de vacanţă din Tara Mountain

pe baza a 18.957 comentarii despre case de vacanţă pe Booking.com