2. Comentarii despre hoteluri în Spania
  3. Comentarii despre hoteluri în Spania
Tenerife Comentarii verificate pentru B&B și hanuri, de la clienţi reali

• Parigi Hotel bed and Breakfast Scor din comentarii: 5

„Locatia foarte buna. Personalul amabil.”

• Tenerife Art Hostel Scor din comentarii: 10

„Totul”

• OKEANOS Eco Guest House Scor din comentarii: 10

„Foarte curat, locație buna aproape de faleza, magazine și restaurante”

• „Proprietatea este situată pe o stradă liniștită, la cinci stații de tramvai și câteva minute față de autogara (Intercambiador Santa Cruz) în care sunt autobuze în toate direcțiile insulei. Proprietarul este foarte atent, am comunicat excelent, oferindu-ne informații suplimentare, sprijin pentru a ne stabili programul de vizitare. Micul dejun pregătit la ore fixe, alese de comun acord, este suficient și proaspăt. Acesta se servește într-un spațiu destinat, cu două mese de două persoane. Salteaua foarte confortabilă, am dormit bine, mai ales după un traseu montan făcut în parcul rural Ánaga. Se colectează deșeurile selectiv și e foarte bună facilitatea de a găsi apă potabilă pentru luat la plimbare. Este o proprietate mică, de familie, unde se dă interesul pentru ca turiștii să se simtă bine.”

• B&b paraiso tenerife Scor din comentarii: 8

„Mi-a plăcut curățenia și are pat supraetajat. A gust foarte in regula.”

• Pensión La Paloma Scor din comentarii: 10

„Asezat chiar in centru foarte aproape de plaja. Am avut camera cu balcon si baie privata . Curatenia aproape zilnic . Raport calitate pret foarte bun.”

• Boat Sirio Scor din comentarii: 10

„O experienta frumoasa,proprietarii barcii sunt niste oameni deosebiti de care greu te desparti.cu siguranta ne vom intoarce dar pentru o perioada mai lunga😁”

• Pensión Playa Scor din comentarii: 8

„Poziționarea centrala Prețul Confortul”

• Hostel Neon Tenerife Scor din comentarii: 10

„La 100 de metri de stațiile de autobuz care te duc în orice punct al insulei direct, inclusiv aeroport, capitala Santa Cruz sau Siam Park. Au și o terasă drăguță la ultimul etaj cu vedere asupra muntelui Guaza. Personal drăguț și foarte sociabil și curățenie.”

• „Nimic.”

Cele mai bune 30 B&B şi hanuri din Tenerife