3. Thrace: відгуки про помешкання для відпустки
Thrace Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• TETYK Keramoti Hotel Apartments Оцінка за відгуками: 8

“Номер охайний, дуже чистий, постіль і рушники нові - це видно. Є невеличка кухня де можна готувати собі сніданки. Поруч велика парковка для авто. З балкону видно море, до якого кілька хвилин пішки. Адміністратор дуже привітна, власне, як і інший персонал готелю.“

• MG Villas & Suites Оцінка за відгуками: 10

“Господарі були дуже люб'язні, розмістили нас у призначений час. Була вітальна пляшка вина! Все нове та сучасно обставлене, є все необхідне для приємного та комфортного відпочинку. Повноцінна повністю обладнана кухня з повним комплектом посуду. Індукційна плита, духова шафа, чайник, кавоварка та великий холодильник. Дуже зручні ліжка, чисті й свіжі комплекти постільної білизни та рушники. Регулярне прибирання та зміна білизни. Є достатньо місця для безпроблемного паркування. Є невеликий пляж біля готелю. Пляж маленький і кам'янистий, у воду можна зайти до пояса по піску, а далі потрібно плисти через те, що дно кам'янисте і на камінні можуть бути морські їжаки. Рекомендую брати із собою гумові капці для плавання. Тут ми вперше в житті спробували ікру морських їжаків, яких без проблем тут же наловили. Чудові господарі, гарне прибирання, тепла та затишна атмосфера у квартирі, власний пляж! Велике дякую Макісу та його батькові Іліасу за цей чудовий відпочинок. Це місце для спокійного сімейного відпочинку. Місце для тих, хто не любить галасливі дискотеки, ресторани та галасливі пляжі. Раджу всім!“

• Villa Tasos Оцінка за відгуками: 10

“Дуже круте місце.“

• Blue Memories Оцінка за відгуками: 10

“Прекрасна, простора квартира. З чудесним видом. У домі є всі зручності.“

• Life's Moments Оцінка за відгуками: 10

“Усе сподобалось“

• Villa Sofia Studio with garden Оцінка за відгуками: 9

“Тихе місце. За вікном багато зелені. Персонал любʼязно зачекав нас, хоч не відразу змогли знайти будинок. Було чисто“

• Blue Wave Luxury Suites Оцінка за відгуками: 10

“Це найгарніший готель за весь час туризму. Сучасний та дуже комфортний, привітний персонал, ідеальна чистота, зручні ліжка, дуже тихо. Поруч з пляжем. Є все для приготування їжі, але поруч багато ресторанів. Обовязково повернемось ще.“

• Aria suites Оцінка за відгуками: 10

“Сподобався власник та той факт, що можна було з песиком проживати французьким бульдожкою. Я була зі своїми покривалами. Є парковка безкоштовна. Є кухня. І неймовірний коаєвид“

• Ntina's Hause Оцінка за відгуками: 10

“Сподобалось все ! Було дуже все по-домашньому ! Багато смачного для дітей . Раджу!“

• Εsperides Оцінка за відгуками: 10

“Море поруч. Чисті, охайні апартаменти. Наявність балконів. Зелене чисте подвір'я. Приємні господарі.Поруч магазини та кафе.Для сім'ї з дітьми є особиста кухня з посудом.В наших апартаментах було три балкони“

30 найкращих помешкань для відпустки у регіоні Thrace

на основі 127 604 відгуків про помешкання для відпустки на Booking.com