2. Německo hodnocení hotelů
  3. Německo hodnocení hotelů
Thüringer Wald Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Hotel im Kaiserpark Průměrné hodnocení: 7

„Snídaně byla dobrá a byl bohatý výběr. Komunikace s personálem byla velmi příjemná a vždy se personál snažil pomoci.“

• Wagners Hotel im Thüringer Wald Průměrné hodnocení: 7

„Hotel splnil očekávání v podstatě bez problémů. Jen uvádí, že je možné večeřet v restauraci, a to nikoliv. Pouze jeden den byla v nabídce nějaká směs na pekáči za 30,- Euro. Trošku mimo cenově. Naopak sauna a bazén zdarma a v podstatě jsem tam byl sám.“

• H+ Hotel & SPA Friedrichroda Průměrné hodnocení: 6

„Velmi dobrá snídaně, velký výběr opravdu pro každého, velmi mi chutnal třeba čerstvý sýr s bylinkami, snad jen káva by mohla být lepší a skleničky na džus větší, stačilo by 2dcl místo 1dcl :) Velmi dobrá byla postel a tu člověk na přespání potřebuje nejvíce :)“

• „Snídaně chutná, dobrý výběr“

• Olympia Hotel Suhl Průměrné hodnocení: 3

„ani snad nic“

• Waldhotel Rennsteighof Průměrné hodnocení: 10

„Snídaně odpovídala kategorii hotelu. Hotel v krásném prostředí, klidná oblast. Neuvěřitelně přátelský personál, atmosféra v hotelu jako když přijedete k dlouholetým přátelům.“

• Gasthof zum alten Schulmeister Průměrné hodnocení: 9

„Pěkné místo, hotel, výhled, terasa, koupelna, restaurace“

• Landgasthof Zur Tanne Průměrné hodnocení: 9

„Pokoj“

• Hotel Bamberger Hof, garni Průměrné hodnocení: 9

„Na přespání doporučuji. Vše v pořádku.“

• Kulmberghaus Resort Průměrné hodnocení: 8

„Naprosto fenomenální výhled, pohodlné postele, velikost pokoje, design pokoje, spousta úložného prostoru, moderní ovládací prvky, obří smart TV, dobře vybavená koupelna, bezproblémové parkování a velice milý personál.“