2. Ελβετία κριτικές ξενοδοχείων
  3. Τιτσίνο κριτικές ξενοδοχείων
Τιτσίνο Επαληθευμένα σχόλια ξενοδοχείων από πραγματικούς πελάτες

• Hotel Splendide Royal Βαθμολογία σχολίων: 10

«Πολύ καλή τοποθεσία κοντά στο κέντρο και στα καταστήματα μπορείς άνετα να πας με τα πόδια Ευγενικό , εξυπηρετικό προσωπικό πολύ καλό πρωινό με ποιοτικά προϊόντα Εξαιρετική θέα από το δωμάτιο μας Το δωμάτιο το καθάριζαν τόσο το πρωί οσο και το απόγευμα Ανανέωναν συνέχεια τις κάψουλες της μηχανής του καφέ Όταν φτάσαμε μας είχαν στο δωμάτιο μια σαμπάνια και σοκολατάκια και τα Χριστούγεννα μας έφεραν γλυκά Πολύ καλό το φαγητό και στα 3 εστιατόρια του ξενοδοχείου»

• Hotel Besso Lugano Center Βαθμολογία σχολίων: 9

«Εξαιρετική επιλογή. Από το κεντρο της πόλης εύκολα προσβάσιμο και η στάση λεωφορείου ακριβως έξω από το ξενοδοχείο. Στα τρία λεπτά είστε στα τραινα.»

• Hotel Dischma - FREE BUS AND TRAIN TICKET Βαθμολογία σχολίων: 8

«Ήταν σε βολική τοποθεσία. Γενικά αν και ήταν παλιές οι εγκαταστάσεις ήταν αρκετά τίμιο. Είχε και μπαλκόνι.»

• Arbostora Charme Hotel Βαθμολογία σχολίων: 10

«Τελεια τοποθεσία!! Το πρωινό με φόντο την λίμνη είναι απιστευτο..»

• Swiss Lodge Nassa Garni Βαθμολογία σχολίων: 9

«Η κεντρικη τοποθεσια και η πολυ αμεση και ευγενικη εξυπηρετηση.»

• Hotel Colibrì Βαθμολογία σχολίων: 9

«Η θέα καταπληκτική. Το πρωινό ικανοποιητικό»

• Hotel Pestalozzi Lugano Βαθμολογία σχολίων: 10

«ΠΟΛΥ ΚΕΝΤΡΙΚΟ, ΟΜΟΡΦΟ ΚΤΙΡΙΟ, ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ, ΠΟΛΥ ΦΙΛΙΚΟΙ ΟΛΟΙ, ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΟ, ΕΙΧΑ ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΗ ΘΕΑ, ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΠΡΩΙΝΟ ΜΕ ΠΟΙΚΙΛΙΑ, ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ wifi, ΑΣΦΑΛΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗ, ΣΤΑΣΗ ΛΕΟΦΩΡΕΙΟΥ ΝΟ 2 ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ, ΔΩΡΕΑΝ ΟΙ ΣΥΓΚΟΙΝΩΝΙΕΣ, ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΚΑΙ Η ΠΟΛΗ»

• Hotel Garni Muralto Βαθμολογία σχολίων: 8

«Η τοποθέσια πολύ καλή, καθαρό και ωραίο δωμάτιο..Επίσης το προσωπικό πολύ ευγενικό και εξυπηρετικό.. Το πρωινό που παρέχει επίσης καλό. Αξίζει μια επίσκεψη..»

• Hotel Delfino Lugano Βαθμολογία σχολίων: 7

«ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ, ΕΥΚΟΛΗ ΠΡΟΣΒΑΣΗ»

• Hotel Lido Seegarten Βαθμολογία σχολίων: 10

«Το προσωπικό ήταν φιλικό και πολύ εξυπηρετικό, το ξενοδοχείο είναι καλόγουστο και με στυλ, το πρωινό είναι πλούσιο και ποιοτικό, η θέα στην λίμνη υπέροχη.»