2. Austria – opinie o hotelach
  3. Tyrol – opinie o obiektach B&B i zajazdach
Tyrol Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Amalia Haus Ocena: 10

„Wspaniała lokalizacja, fantastyczny widok na Alpy. Apartament czysty, przestronny i komfortowy. Świetna lokalizacja. Przesympatyczny personel. Serdecznie polecam ten obiekt.”

• Grünwaldhof Ocena: 9

„Przystanek skibusa praktyczne przed wejściem”

• „zaangażowani właściciele i zaplecze odnowy (przydomowa sauna) stanowią absolutny walor tego miejsca. czysto, cicho. Polecam ;- )”

• Alpenhaus Monte Ocena: 10

„Wszystko było Bardzo smaczne i gustownie przyrządzone. Właściciele Bardzo mili i pomocni. W przyszłym roku na pewno tam wrócimy Paweł i Marta”

• Pension Rosenegg Ocena: 9

„Lokalizacja”

• „Siadanie bardzo dobre. Lokalizacja trochę gorsza bo okno od strony dosyć uczęszczanej ulicy.”

• Gasthaus Jakober Ocena: 10

„Bardzo dobra lokalizacja, blisko piekarnia, śniadania pyszne, miły personel, pokoje sprzątane codziennie. Polecam”

• Wurlerhof Ocena: 10

„Wspaniale położony pensjonat z widokiem na piękne góry. Pyszne śniadania, pokoje czyściutkie. Właścicielka bardzo uprzejma i gościnna, wprowadzająca domową atmosferę. Pensjonat jest super bazą wypadową, blisko szlak prowadzący do Dorfer See i trasy Großglockner. POLECAM!”

• „Dobra miejscówka na nocleg typu bed & breakfast”

• Two Brothers Inn Ocena: 9

„Nasz pobyt był krótki ale przyjemny,choć pogoda nie dopisała bo padało.personel bardzo miły.pokój bardzo przytulny i zadbany.śniadanie pyszne.polecam”