2. Austria – opinie o hotelach
  3. Tyrol – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Tyrol Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Haus am Bach Ocena: 10

„Przestronne mieszkanie z osobną toaletą, budynek świetnie położny niedaleko dworca z którego codziennie korzystaliśmy. Bardzo duży zadaszony taras z widokiem na górski strumień który słychać po otwarciu drzwi i okna. Piękny widok z tarasu i blisko do głównego przystanku ski bus. Świetne miejsce.”

• „W mieszkaniu wszytko co potrzebne, cisza i spokój. Niedaleko dwie restauracje. Miły właściciel który bardzo szybko reaguje na każde zapytanie.”

• „Przecudowna lokalizacja, bajeczne śniadania z widokiem na góry oraz blisko do Innsbruck. Właściciel bardzo pomocny i miły. Jeśli przyjedziemy jeszcze w tamte strony to napewno tam.”

• Tuxie Haus Ocena: 10

„Bardzo dobry kontakt i mila obsługa. W pokoju było pełne wyposażenie, lodówka, maszynka do gotowania, mikrofala, naczynia i niczego nie brakowało. Przyjemnie i czyściutko. Polecamy i pozdrawiamy.”

• „Bardzo czysto i przytulnie. Parking pod obiektem. Wszelkie udogodnienia w apartamencie zapewnione. Kontakt z właścicielami obiektu w każdej chwili. Okolica piekna. Polecam”

• „Przepiękne widoki, komfortowe łóżka, kuchnia w PEŁNI wyposażona, czystość. Perfekcyjny kontakt z gospodarzem.”

• „Wszystko było doskonałe. Miły, komunikatywny właściciel który zadbał o najmniejsze szczegóły by nasz pobyt był znakomity.”

• „Lokalizacje na styku trzech granic, piękne widoki, żadnych problemów na kwaterze. Czego chcieć więcej?”

• „Wszystko było wspaniałe, jak zawsze. Wybieramy ten dom od lat bobjest gwarancją spokoju, wygody i możliwości wypoczywania aktywnie zgodnie z naszymi sportowymi pasjami.”

• „Duzy pokój,. 2 toalety.”