2. Recenzije hotela u državi MNE
  3. Recenzije smeštajnih objekata u regiji Tivat
Tivat Proverene recenzije smeštajnih objekata od stvarnih gostiju

• Holiday Home Brinic Ocena gostiju: 10

„Smesteno na predivnoj lokaciji, bas smo uzivali! Svaka preporuka za boravak!”

• Casa Collection Ocena gostiju: 10

„Sve je bilo sjajno,kao na slici.Osoblje predivno,apartmani savrseno cisti pogled sjajan ,udobni kreveti..Za svaku pohvalu sve..Rado cu opet doci.”

• Studio Elena Ocena gostiju: 10

„Udobno, cisto, ljubazno osoblje. Cista 10. Sve preporuke 🤗”

• Sorelle Apartment Ocena gostiju: 10

„Hvala domacinu sto nas je sacekao malo duze zbog kasnjenja, sve je bilo super :) Sve najelepse zelim, srdacan pozdrav!”

• Trojanovic Apartments Ocena gostiju: 10

„Izašli su mi u susret da uđem ranije u apartman, sve je kao po dogovoru, nije bilo problema. Nevenka je divna žena!”

• Apartments "4You" Ocena gostiju: 10

„Sve je bilo odlicno, veoma blizu plaza, setaliste, kao sto je opisano, vlasnici veoma ljubazni i korektni, sve pohvale.”

• Apartments Vujicic Ocena gostiju: 10

„Domacini su jako prijatni i ljubazni, apartman prelijep, sa svim potrebnim sadrzajima, jako cisto, a lokacija predivna..”

• INO Apartments Ocena gostiju: 8

„Nama je sve bilo super jer smo isli da se odmorimo i sam pogled more obilasci plaza je dovoljno...Moram napomenuti da letnjikovac ,pogled sa njega uz jutarnju kafu je predivan domacini su prijatni ljudi imali smo neki svoj mir, fini i kulturni ljudi.”

• Apartman Centar Ocena gostiju: 10

„Sve je extra lokacija top domacin izuzetno ljubazan!”

• Villa Nela Ocena gostiju: 10

„Samo najbolje za Villa Nela, odlična pozicija i smještaj, još bolji domaćini koji su uvijek tu na raspolaganju i voljni pomoći. Veselimo se ponovnom dolasku!😁”