2. Japonia – opinie o hotelach
  3. Tokyo-to – opinie o hotelach
Tokyo-to Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Świetny onsen, wygodne części wspólne”

• „Pokój z łazienką dla jednej osoby wystarczajacy. Koło recepcji jest miejsce gdzie można zjeść śniadanie przyniesione z 7/11”

• „Dobra lokalizacja, wyposażenie pokoi, miła obsługa, można było przechować bagaż nieodpłatnie po wymeldowaniu z pokoju”

• „"Hotel marzenie "- Jestem zachwycona tym miejscem i bardzo się cieszę,że wybrałam go kierując się dobrymi opiniami.Jest to miejsce w bardzo dobrej lokalizacji do środków transportu,dostępu do sklepów spożywczych i głównych atrakcji.Hotel wygląda luksusowo i tak luksusowo ,są traktowani klienci .Piękne wnętrze ,hol ,pokoje,winda,recepcja.Pozdrawiam Panów z recepcji ,którzy sluzyli pomocą, znali jezyk angielski bardzo dobrze,byli pomocni. Hotel oferuje dla klientów bezpłatne przepyszne śniadanie w formie bufetu dodatkowo kawa /herbata/soki.Jest to ogromna oszczędność w podróżowaniu gdy na miejscu zjemy pyszny posilek.Bardzo miłe Panie kucharki, które, nie tylko serwują znakomite potrawy ale ,są bardzo uprzejme i uśmiechnięte, że dzień staję się lepszy.Bardzo bym chętnie w przyszlosci skorzystala nawet z kupna dodatkowej kolacji. W hotelu panuje bardzo fajna przyjazna atmosfera.Czułyśmy się jak w domu.Pokój przytulny,fajne duże wygodne łóżko codziennie świeże ręczniki,zestaw darmowych kosmetykow: szampon/odzywka/żel pod prysznc/Szczoteczka do zębów z pastą/maszynka do golenia/ grzebienie/ kosmetyki do pielęgnacji twarzy/kapcie/wygodne piżamy. Jestem zszokowana tak mała ceną za pobyt porównując jaki luksus otrzymujemy w zamian. Bardzo chętnie tam wrócę przy następnej okazji.Ten Hotel podtrzymuję przysłowie, że Ludzie z Japonii, są nad wyraz uprzejmi.Pozdrawiam i do szybkiego zobaczenia:)”

• „Wybraliśmy „prywatny” pokój dwuosobowy, który miał około 4 metrów kwadratowych i znajdował się w nim dwa futony i mini sejf. Nie spodziewaliśmy się niczego więcej po takiej cenie. Kuchnia i łazienka często sprzątana i dobrze utrzymana.”

• „Obiekt blisko stacji metro Uguisidani, niedaleko parku Ueno, Zoo Ueno i Muzeum Narodowego w Tokyo. Zróżnicowane śniadanie w formie szwedzkiego bufetu. Uprzejmy personel, dobrze posługujący się językiem angielskim.”

• „Piękny hotel w uroczym, cichym miejscu całkiem nie daleko miasta Tokio. Idealne miejsce na wypoczynek w pięknych okolicznościach przyrody. Wszędzie czysto i schludnie. Wieczorem można napić się drinka ponieważ w hotelu jest bar lub powiedzieć z herbatą pod kotatsu :)”

• „Lokalizacja,”

• „Hotel położony blisko lotniska. Ogromną zaletą jest darmowy autobus hotelowy z lotniska i na lotnisko. Przylatując na lotnisko Haneda nawet około północy można skorzystać z autobusu. Blisko hotelu są zarówno sklepy jak i restauracje. Zameldowanie i wymeldowanie dostępne w automatach nawet dla osób spoza Japonii. Pokój dobrze wyposażony, łóżko wygodne, śniadania bardzo dobre.”

• „Dogodna lokalizacja.”