2. Japonia – opinie o hotelach
  3. Tokyo-to – opinie o hotelach
Tokyo-to Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Dobra lokalizacja”

• „Świetna, spokojna lokalizacja, byłem wypożyczonym autem, więc komunikacja nie miała znaczenia. Bardzo dobre śniadania. Jedyna wada: brak szaf lub wieszaków na ubrania w pokoju, ale bardzo polecam, mimo to”

• „Hotel ma świetną lokalizację blisko dworca kolejowego. Widok na rzekę lub budynek w którym odbywają się walki sumo. Bardzo elegancki hotel w nowoczesnym budynku. Super urządzone i wyposażone pokoje. Bardzo czysto. Na dachu restauracja z pięknym widokiem na miasto. Świetna baza do zwiedzania Tokio. Obok hotelu przystanek tramwaju wodnego oraz sympatyczny japoński ogród. Profesjonalna obsługa, sprawnie zorganizowała nam możliwość udziału w tradycyjnej ceremonii parzenia herbaty. Smaczne śniadania w stylu raczej europejskim. Polecam ten hotel...”

• „hotel w centrum Tokio, blisko stacji metra, bezproblemowy dojazd metrem z lotniska bez przesiadek. w okolicy sklepy. Pokój mały ale czysty i przyjazny. Bezproblemowe zameldowanie i wymeldowanie. Miła obsługa”

• „Bardzo”

• „Kolejny pobyt w tym hotelu. Tym razem otrzymaliśmy pokój z lepszym widokiem na miasto więc do poprzednich pozytywów doszedł też widok. Po 2 pobytach pozytywy: personel, położenie, czystość, kawa i napoje przez cały dzień. Planuje już powrót do Tokio i napewno sprawdzę dostępność tego hotelu jako pierwszy typ.”

• „Genialna lokalizacja, tuż przy głównym dworcu Tokio.”

• „Lokalizacja była super - bardzo blisko Shinjuku Station, śniadanie bardzo dobre. Poza restauracją hotelową Food Hall w budynku z wieloma restauracjami i barami, do tego Starbucks i 3 poziomowy klub w podziemiach.”

• „Lokalizacja w starej dzielnicy Asakusa - blisko do świątyni Senso Ji, widok z okna na Skytree - trzeba poprosić, dają takie ;pokoje w miarę możliwości, w miarę blisko do metra - stacja Tawaramachi Station (Ginza line G) - 750 m - bo korzystaliśmy tylko z metra (z dużą walizką wydawało się daleko - ale na co dzień - całkiem przyjemny spacer). Lawson na dole - świetny na szybkie zakupy śniadaniowe. Wspólna przestrzeń z kawą/herbatą - słodką przekąską na śniadanie. Pralnia z suszarnią - 300 Y za pranie i po 100Y za pół godziny suszenia - jeden ładunek wymagał godziny - w recepcji wymieniają banknoty na bilon. Darmowa przechowalnia bagażu w dniu wyjazdu. Pokoje małe, ale prysznic i ubikacja wygodne, klimatyzacja działała, a wielkie walizki mieściły się pod łóżkiem. Okolica spokojna, a jednocześnie parę ulic dalej lokale i sklepy (m.in. czynny 24 h ogromny wielopiętrowy Don Quijote (donki). Jest też Ichiran Ramen (sieciówka z ramenem - polecam). Płaci się kartą na miejscu - ale trzeba mieć fizyczną kartę - nie zbliżeniową.”

• Chisun Inn Kamata Ocena: 10

„Bliskość do lotniska i dodatkowe przedmioty w recepcji”