2. Румъния отзиви за хотели
  3. Румъния отзиви за хотели
Трансилвания Проверени отзиви за Bed and Breakfast и гостоприемници от реални гости

• Casa Bologna Оценка от отзивите: 9

„Много беше приятно, уютно и чисто. Имаше къде да се паркира на метри от сградата. Тиха улица. Сравнително близо до стария център, на около 1,5км. Супер е за по-продължителен престой. Леглата са много удобни.“

• Matia Resort Оценка от отзивите: 10

„Отлично местоположение и цена. Безплатен паркинг!“

• Casa Ivett Оценка от отзивите: 10

„Всичко беше идеално. Подходящо е, както за дълъг престой, така и за кратък.“

• Casa Krista Оценка от отзивите: 10

„Изключително любезни домакини.Има всякакви удобства,даже са помислили за кафе и чай.На разположение е кухня с необходимите уреди и посуда,трапезария за хранене,барбекю,детски кът,паркинг.За втори път отсядам там и може би не за последен.“

• Pension Mora Оценка от отзивите: 9

„Запазих стаята в последния момент (2 след полунощ на същият ден) с настаняване към обед, но отидох рано сутринта и те ми предложиха да ме настанят в подобна стая, с едно голямо легло, която е готова за настаняване веднага - доплатих и се настаних и всичко беше супер. Паркинга също е удобен и беше точно пред стаята ми, което ме улесни с настаняването. Бях пропуснала да отбележа закуска, но те бяха ОК да я добавят към стаята и да доплатя на място. Персонала е любезен и винаги готов да се отзове. На закуска също бяха отзивчиви за някои мои искания. Едно добро място на добра цена.“

• Casa Vera Оценка от отзивите: 8

„Много добро съотношение цена-качество. Тихо и много спокойно място за нощуване. Любезни домакини. Чисто и спретнато. Добро място за една нощувка!“

• Pensiunea Floare de Colt Оценка от отзивите: 10

„Местоположението е в близост до Замъците Пелеш и Пелишор. Има страхотна гледка към планината, вижда се и гондолата.“

• Roomzzz Sibiu Оценка от отзивите: 10

„Хубава просторна стая.Има си всичко необходимо.“

• Opus View Оценка от отзивите: 8

„Оценката ми се отнася за Opus Villa, защото поради ниската заетост, когато пристигнахме, ни настаниха в този хотел, който се намира на около 200 метра от Opus View. Апартамента беше голям с хубава тераса. Имаше (домашно кино) - много голям телевизор с нетфликс в голямата стая. Беше чисто, топло и приятно, спалнята и разтегателното легло бяха удобни. Закуската беше хубава. Има паркинг точно пред хотела. Кафе и чай в стаята.“

• Guest House Piatra Craiului Оценка от отзивите: 10

„Всичко беше страхотно! Голям и просторен двор, място за паркиране на колата, имаше в двора маси столове, изкуствено езеро, мрежа за волейбол или бадмингтон. Собствениците бяха изключително любезни, усмихнати и приятни хора. Имат 3 кучета които са много добри и игриви, но са постоянно пуснати, което ако някой го е страх от куче няма да се чувства много комфортно. Закуската беше много вкусна и богата, заявява се на място и струваше 45 леи на човек. Стаите са изключително чисти и уютни, с удоволствие ще се върнем отново. Замъка на граф Дракула е на 10-15мин ходене с дете(900м). В близост има 2 заведения и 2 хранителни магазина.“

30 -те най-добри Bed and Breakfast и гостоприемници в Трансилвания

въз основа на 389 829 отзива за Bed and Breakfast и гостоприемници Booking.com