3. Trentino Alto Adige – opinie o hotelach
Trentino Alto Adige Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Świetny hotel dla rodizny, blisko jeziora. Do starowki jakies 20 min , spacerkiem”

• Hotel Primo Ocena: 10

„Bardzo dobra lokalizacja 2 minuty do jeziora, pyszne lody na przeciwko, bardzo dobre śniadanie, gdzie za hotel zapłaciliśmy jedyne 19 funtów brytyjskich za osobę, polecam nie będziecie żałować”

• „Hotel 1 km od centrum piechotą. Czysty pokój I łazienka,piękny widok”

• „Taras na górze i lokalizacja”

• Hotel Rosa Resort Ocena: 10

„Bardzo miła obsługa. Hotel bardzo ładny i przyjazny motocyklistom. ( Możliwość zaparkowania motocykla w garażu) Przepyszne śniadania i kolacje. Bardzo ładny i klimatyczny wystrój. Miejsce godne polecenia w 100%”

• Zehrehof Ocena: 10

„Spędziliśmy tu część wakacji po raz drugi. Wszystko wspaniałe.”

• „Bardzo dobra lokalizacja do zwiedzania pięknych miejsc wokół jeziora Garda. Parking na miejscu przy hotelu. Urozmaicone śniadanie. Bardzo miła obsługa.”

• „Bardzo ładne miejsce. Wspaniałe widoki na góry. Zarówno pokoje jak i inne pomieszczenia utrzymane w bardzo dużej czystości. Bardzo dobre śniadanie z dużą możliwością wyboru świeżych potraw, Również możliwość skorzystania z restauracji serwującej posiłki. Po przyjeździe zjedliśmy wspaniałą kolację na bazie tyrolskich przysmaków. Obiekt bardzo ładnie utrzymany w przepięknym miejscu, bardzo dogodne położenie dla podróżujących na trasie z PL do IT. Miła, kompetentna obsługa, służąca pomocą, i bardzo szybko reagująca na wynikłe sytuacje. Bardzo polecamy bo jest to obiekt pod wieloma względami godny zainteresowania,”

• „Wszystko ok.”

• GH Hotel Fratazza Ocena: 10

„Hotel GH Hotel Fratazza to idealne miejsce dla miłośników górskich krajobrazów. Położony w sercu Dolomitów, oferuje piękne widoki z balkonów, które zachwycają każdego ranka. Pokoje są przestronne i elegancko urządzone, zapewniając maksymalny komfort.”