2. Comentarii despre hoteluri în Italia
  3. Comentarii despre hoteluri în Italia
Trentino Ski West Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Hotel Garni Arnica ***S Scor din comentarii: 8

„Locatie buna, aproape de telecabine, liniste, curat.”

• Panorama Hotel Fontanella Scor din comentarii: 10

„Locația curățenie spa personal”

• Alp Wellness Sport Hotel Panorama Scor din comentarii: 10

„peisajul, mâncarea și organizarea, mi-au depasit asteptarile🥰întreaga echipa foarte amabila și atenți la nevoile noastre”

• Hotel Dolomiti Scor din comentarii: 8

„-Locația foarte bună, aproape de pârtie -Micul dejun (omleta, șuncă, pâine) foarte bune -Personal amabil și drăguț -Internet la parter bun -Cafea bună”

• Hotel Du Lac Scor din comentarii: 10

„Locatie exceptionala. Bucataria, barul, serviciile conexe au fost toate la superlativ absolut. Am stat in locatii mai pretentioase insa nu ne-am simtit atat de comfortabil si linistiti precum in acest loc. Cu siguranta vom reveni - chiar si vara. Bucataria ar merita stele Michelin.”

• Albergo Ristorante Al Fratè da Streza Scor din comentarii: 10

„Totul a fost perfect!”

• Sporthotel Romantic Plaza Scor din comentarii: 8

„Hotelul este amplasat foarte bine, aproape de instalațiile de ski, de magazine, restaurante. Locația foarte primitoare, iar maître excepțional, un profesionist.”

• Hotel Fortini Scor din comentarii: 10

„Micul dejun este variat si suficient. Locatia este ideala, langa statia de cablu. Curatenie exemplara in fiecare zi. Tot personalul este foarte amabil si prompt de la curatenie, restaurant si receptie. Marlen este foarte draguta.”

• Hotel Chalet Al Foss Scor din comentarii: 8

„Este o locație deosebită”

• Hotel Panorama Scor din comentarii: 10

„amplasată foarte aproape de pârtiile, spațiu de depozitare clăpari și schiuri, Personal foarte serviabil”

Cele mai bune 30 hoteluri din Trentino Ski West