2. Италия отзиви за хотели
  3. Италия отзиви за хотели
Trentino Проверени отзиви за хотели от реални гости

• Casa del Vino della Vallagarina Оценка от отзивите: 10

„Толкова прекрасно и романтично място - истински замък - с превъзходна храна, вино и обслужване. Гледката от терасата на ресторанта е невероятна, стаите са достатъчно големи и комфортни, декорирани за едно италианско пътешествие в света на виното, изисканата кухня и споделените моменти!“

• Hotel Soreghes Gran Chalet Оценка от отзивите: 10

„Любезен и отзивчив персонал. Невероятна и разнообразна храна. Поддържана чистота. Спа зона добра. Удобства за ски екипировката. Превъзходно.“

• Hotel Spinale Оценка от отзивите: 10

„Amazing hotel. Home comfort, harmony, perfect service, incredible attitude towards guests. Top spa and massages are great. Thank you for your attention. Всичко беше на ниво. Ароматно кафе и много фрешове. Имаше всичко за което можеш да си помислиш .“

• Nonna Rosa monolocale Mattia Оценка от отзивите: 5

„Мястото е много хубаво.Всичко беше много добро с изключение на двата проблема описани по-долу.“

• Garni Festil Оценка от отзивите: 9

„Отлична локация за скиори! Автобусната спирка е само на 30 м. от хотела“

• Be Place Оценка от отзивите: 10

„Хотелът ни хареса много. Закуската беше изключително добра. Малко е отдалечен от града, но има удобни автобуси и спирки до хотела. До някои места може да се достигне пеша. Много е спокойно и тихо мястото, което предполага добра почивка. Имаше паркинг за колата, което за нас беше предимство.“

• Hotel Villa Madruzzo Оценка от отзивите: 10

„Мястото е невероятно! Закуската бе фантастична. От хотеля бяха събразили, че сме с деца и ни бяха дали по - голяма стая. Имаше купа с плодове за добре дошли. Не таксуваха водата, която бяхме консумирали за четиридневния ни престой от минибара. Ресторанта към хотела е на много високо ниво. За ползването на СПА ЗОНАТА доплащаш 5 евро, но те са за кошница с индивидулани джапанки, хавлия и халат.“

• Hotel Monte Bondone Оценка от отзивите: 10

„Прекрасен хотел! Чиста и комфортна стая. Превъзходна закуска с невероятна гледка към Доломитите. Релаксирахме в СПА зоната и басейна. Любезен и отзивчив персонал! Открит и закрит паркинг. Възможност за разходки в планината, в близост до ски пистите. Всичко беше на ниво!“

• Berg Hotel Latemar Spitze Оценка от отзивите: 9

„Персонала беше любезен Стаите бяха чисти“

• Hotel Chalet Al Foss Оценка от отзивите: 10

„всичко в този хотел е прекрасно и на 5 звездно ниво! Препоръчвам да го посетите и само да усетите приказната магия на Хотел Chalet Al Foss!❤️“

30-те най-добри хотела в Trentino

въз основа на 392 182 отзива за хотели на Booking.com