2. Comentarii despre hoteluri în Italia
  3. Comentarii despre hoteluri în Italia
Trentino Comentarii verificate pentru case de vacanţă, de la clienţi reali

• Residence Des Alpes Scor din comentarii: 10

„Locatia super apartamente noi totul arata foarte bine Nota 10 +”

• Buffaure a parte Scor din comentarii: 10

„Foarte curat, complet utilat cu tot ce ai nevoie, amplasat intr-o zona cu multe posibilitati. Personal mai mult ca amabil! Raport pret-calitate foarte bun!”

• Casa 32 Scor din comentarii: 10

„Totul a fost excelent. Apartament foarte foarte curat, modern, aproape de lac, pe strada principală, în bucătărie ai la dispoziție de la tacâmuri, farfurii până la cel mai mic detaliu. Personalul foarte drăguț și amabil.”

• Orizzonti d'Anaunia Scor din comentarii: 10

„Priveliștea frumoasă”

• La Brezza del Lago Scor din comentarii: 10

„Locația este poziționată chiar în centrul stațiunii la 2 pași de lac . Totul impecabil 5*”

• Maso dei Sogni - Vermiglio / Tonale Scor din comentarii: 2

„Contrar așteptărilor, am găsit o unitate de cazare insalubra, fără căldură si apă caldă ținând cont ca in luna martie in zona respectiva temperatura exterioara este de la - 6 noaptea la + 4 ziua ! Descrierea este mult peste ce poate oferi, vinde vise de fapt ! Lenjeria de pat si toate așternuturile murdare, pătate, neigenizate! NU RECOMAND ACEASTA TRIST A EXPERIENȚĂ LA NIMENI !!! *Am sesizat la Booking inconvenientul de a doua zi !”

• Appartamento villatorretta24 Scor din comentarii: 10

„proximitate, confort, facilitati, liniste”

• „Super ok absolut tot,!”

• Dolly's house Scor din comentarii: 10

„Gazda foarte amabila, locatie excelenta, apartamentul cochet si frumos renovat, intr-o cladire veche reabilitata, cu lift interior, in apropierea centrului istoric si al lacului, cu acces pedestru facil spre zonele interesante de vizitat, plaje, ferry, centru de sporturi acvatice inclusiv hiking usor-mediu pe muntele din apropiere, cu puncte istorice si de panorama asupra orasului si lacului. Se pot inchiria in zona biciclete normale si electrice. Gasiti in apropiere restaurante pentru toate gusturile si buzunarele.”

• Aparthotel Des Alpes Scor din comentarii: 10

„Locația este foarte bună!”

Cele mai bune 30 case de vacanţă din Trentino

pe baza a 167.692 comentarii despre case de vacanţă pe Booking.com