2. Rumunsko hodnocení hotelů
  3. Tulcea hodnocení hotelů
Tulcea Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Camping Casuta Mihaela Průměrné hodnocení: 8

„Byli jsme ubytováni v námi zvoleném stanu, který měl dvě postele a byl celkem prostorný. Snídaně vynikající, stejně tak večeře. Opravdu skvělé jídlo. Kemp je vybaven vším potřebným a pokud se spokojíte se stanem, budete spokojeni. Personál kempu také za jedna, poradí, zařídí - nic není problém.“

• La Cupric Průměrné hodnocení: 8

„Pěkné místo s velikým bazénem a barem, možnost koupání v jezeře Razim (velmi mělké, ale o to teplejší), které jsme využili k nácviku windsurfingu (prakticky celý týden foukalo, i když ne moc, takže akorát pro začátečníky, i když se dělaly drobné vlny). Pokoje čisté, nebyl problém s žádným zápachem toalet, jak jsem četl v jiných recenzích.“

• Camping Danubius Tulcea Průměrné hodnocení: 10

„Čistota, majitelé byli vstřícní, kousek od Dunaje.“

• Hotel Select Průměrné hodnocení: 8

„Milý personál, čistota a dobrá poloha hotelu, možnost parkování u hotelu“

• Hotel Europolis Průměrné hodnocení: 8

„Pokoj resp. apartmá byl velmi prostorný. V pokoji bylo čisto a paní pokojská byla velmi ochotná. Lokalita blízko centra. Snídaně s velkým výběrem jídel. Možnost zařídit plavbu po Dunajske delte.“

• Hotel Delta 3 Průměrné hodnocení: 10

„Hotel Delta 3 působí zvenku trošku "old fashion", ale vevnitř se postupně snaží o postupné rekonstrukce. K hotelu je přistavěna nová část a ta je propojena restaurací a barem s příjemným posezením u pěší zóny s výhledem na Dunaj. Je to skvělé místo a doporučuji si rezervovat (pokud je možné) pokoj s výhledem na přístav. Neváhejte absolvovat výlet do delty Dunaje, je to jedinečný zážitek.“