2. Rumunia – opinie o hotelach
  3. Tulcza – opinie o hotelach
Tulcza Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Pensiunea Yogi Ocena: 6

„Śniadanie serwowane przez Panią włąścicelkę było całkiem OK, można zamówić też obiad. Lokalizacja zaraz przy wodzie. Właścicielka bardzo miła. Zaskoczyło nas wspólne mieszkanie z Właścicielką, akurat tak trafiło, reszta gości mieszkała w osobnym budynku. Szkoda, że wycieczka była połączona z plażowaniem bo nie całkiem o to nam chodziło. Chcieliśmy podziwiać naturę, na plaże jechaliśmy później. Zamim przyjedziesz musisz dobrze przemyśleś jak zorganizować wycieczkę.”

• Pensiunea Raluca Ocena: 10

„Czysty i schludny pokój z łazienką. Świetlica i wspólna kuchnia również bardzo zadbane. Łóżko szerokie zapewniające komfortowe spanie. Na terenie posesji nie powinno być problemu z zaparkowaniem auta. Gospodarze są chyba największym atutem tego pensjonatu. Kontakt z nimi jest bezproblemowy. Bardzo przyjaźni i pomocni. Dla tych co planują rejs po Delcie Dunaju Pani gospodarz zrobi wszystko aby wycieczka doszła do skutku. Zawsze znajdzie jakieś rozwiązanie :) Ogromnie polecam!”

• „Bardzo dobre śniadanie, sympatyczny i miły personel.”

• „Idealna lokalizacja, można poczuć się jak na odludziu, blisko rzeki, tylko z naturą, ale tuż obok jest miasteczko. Zadbane domki i ogród.”

• „Nocleg po drodze wgłąb Delty Dunaju, wszystko ok. Nie odbiega jakoś od standardu jaki się spotyka podczas podróży służbowych po Polsce. Klima działa, moskitiera jest, łóżka wygodne, toaleta zadbana, czysto.”

• La Somn Ocena: 8

„Na booking efemeryda, nagle się pojawił i zapewne już zniknął z portalu. Marian, który zarządza obiektem nie zna popularnych u nas języków obcych, ale doskonale mówi po hiszpańsku, co akurat nam trafiło. W ogrodzie są do wypożyczenia kajaki i jedno canoe, z których to korzystaliśmy, trafiając m.in. na pobliskim Lacul Barcaz na pelikany kędzierzawe. Marian ma tez swoje łodzie motorowe, niezwiązane z obiektem, które można wynająć i z jego pomocą penetrować deltę +40742439114 (rumuński lub hiszpański)”

• Hotel City Ocena: 10

„Super nocleg.”

• Hotel La Ane Ocena: 9

„Hotel elegancki, prezentuje się wewnątrz imponujaco. Wnętrza są zupełnie nowe, komfortowe, pachnące i czyste. Booking wprowadza w błąd sugerując, że w cenie zakwaterowania jest wliczone śniadanie. Tak nie jest. Śniadanie jest dostępne w restauracji obok,należącej do hotelu, dodatkowo płatne. Nie jest to jednak dużym problemem :)”

• „Duży pokój z łazienką. Obiekt posiada wspólna kuchnię jednak nie ma w niej lodówki. Położony jest blisko portu i promenady na której są knajpy i sklepy. Sklep jest bardzo blisko. Właściciele bardzo mili i pomocni, choć nie mówią po angielsku.”

• Hotel Esplanada Ocena: 8

„1. Obsługa, śniadanie, restauracja - ceny akceptowalne, łazienka, czystość, wyposażenie pokoju, parking i jego ochrona. 2. Otoczenie od strony rzeki - widok na Dunaj z restauracji Riverview, promenada.”