3. Comentarii despre B&B-uri și hanuri în Tulcea
Tulcea Comentarii verificate pentru B&B și hanuri, de la clienţi reali

• Pensiunea Clisciova Scor din comentarii: 10

„Totul”

• Pensiunea Pluto Sulina Scor din comentarii: 10

„Gazde deosebite,totul a fost excelent ! Mulțumim !!!”

• Marina House Scor din comentarii: 10

„Locatia- perfecta”

• Hotel Plutitor Carpatia St. Constantin Scor din comentarii: 10

„Hotelul Plutitor din Sulina oferă o experiență unică de cazare pe apă. Am avut un sejur minunat. Hotelul a fost recent renovat în vara aceasta, oferind acum un confort și o atmosferă proaspătă. Personal extrem de amabil și mâncare excelentă. Recomand cu căldură!”

• Pensiunea Palaghia Scor din comentarii: 9

„Locație liniștită, gradina mare, locuri de relaxare.”

• Pensiunea Melisa Scor din comentarii: 9

„Locatie facila, curat, camera comfortabila, liniste, buna comunicare cu proprietarul, personalul de la receptie foarte amabil. Recomand, voi reveni cu siguranta.”

• Casa Miralago Boutique Scor din comentarii: 10

„Nu există cuvinte pentru a descrie prea frumos totul este spectaculos camera mare modernă curată din pat vezi lacul, priveliștea spectaculoasă.Am fost fermecați de priveliște și tot ce este împrejur! Vom reveni Promis!”

• Nena Art Resort Scor din comentarii: 10

„Totul a fost perfect. Recomand cu mare drag aceasta proprietate pentru un sejur relaxant. Personalul resortului a fost foarte amabil, ne-a pus totul la dispoziție și s-au asigurat în fiecare moment de bunăstarea noastră. Camera este frumos amenajată și curată. Checkin ul a fost făcut la pensiunea Sharaiman, loc de unde am servit și micul dejun, acesta se află la aproximativ două minute de mers pe jos de la Nena Art Resort.”

• Delta View Scor din comentarii: 10

„Sejurul nostru aici a fost spectaculos. Totul a fost la superlativ, intampinarea calduroasa si informativa pe care gazdele ne-au oferit-o , facilitatile resortului (piscina este de neratat) si camerelor, mancarea delicioasa servita in restaurantul proprietatii (recomand cu tarie sa incercati preparatele din peste oferite in meniu). Am ales sa optam si pentru o plimbare cu barca, vazand ca proprietatea ofere astfel de servicii, si tot ce putem spune este ca ne-a depasit cu mult asteptarile. Este ceva de neratat si am ramas cu adevarat placut impresionati de toata experienta. Cu siguranta vom revenii cu prima ocazie.”

• Pension Sharaiman Scor din comentarii: 10

„Micul dejun a fost exceptional”