2. Argentyna – opinie o hotelach
  3. Argentyna – opinie o hotelach
Ushuaia Ski Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Monaco Ocena: 5

„Lokalizacja”

• „Dostosowanie się do klienta. Wcześniejsze zameldowanie.”

• „Super kontakt z Gospodarzem, obiekt bardzo przytulny, sprawne ogrzewanie, przestrzeń do spania i do przygotowania posiłku.”

• Oshovia Hostel Ocena: 10

„Przede wszystkim ogromne brawa dla personelu, który służył pomocą i pomagał w organizacji transportu i wycieczek. Świetna część wspólna, bardzo czyste pokoje i łazienki, niewielkie, ale przytulne patio, bezpieczna okolica. W pobliżu znajduje się wiele sklepików, restauracji i kawiarni. Polecam wszystkim. Gdyby nie to, że czas gonił na pewno zostałabym na dłużej!”

• Anum Hostel Ocena: 8

„Bardzo dobra lokalizacja, Czysto, Prywatność, Pòłka nad łóżkiem, Duża szafka super obsługa Bardzo dobra cena w stosunku do jakości”

• „Najlepszy hotel w Argentynie, Idealnie położony bardzo, dobrze wyposażone pokoje, duży wybór na śniadaniua, darmowy parking”

• Antarctica Hostel Ocena: 10

„fantastyczna obsługa”

• „To był nasz pierwszy pobyt w Ushuaia i od razu trafiliśmy na najlepszy hotel! Pięknie położony, nie szkodzi, że kawałek od centrum - taksówki i uber działają tu rewelacyjnie i są tanie. Przepiękne widoki z każdej strony hotelu - my mieliśmy akurat na góry i nie mogliśmy się napatrzyć! Klimat hotelu jest bardzo ciepły, drewniane wykończenia, kominek w lobby, wygodne kanapy w barze z widokiem na miasto powodowały, że nie chciało nam się wychodzić :) Bardzo przyjazny i pomocny personel, przepyszne jedzenie w restauracji, szczególnie ryba - polecamy!!!”