2. Czechy – opinie o hotelach
  3. Kraj ustecki – opinie o obiektach B&B i zajazdach
Kraj ustecki Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Kotva Ocena: 10

„Bardzo dobra lokalizacja, hotel czysty,ładnie urządzony. W środku lepiej się prezentuje niż na zewnątrz. Śniadanie pyszne. Bardzo mili właściciele.Polecamy .”

• „miły, pomocny personel, pensjonat znajduję się w spokojnej cichej okolicy i posiada duży parking”

• Penzion Přívoz Ocena: 10

„Piękna lokalizacja, duży pokój i dostępne najważniejsze sprzęty, wygodny parking na miejscu, wygodne łóżka”

• Penzion Pohoda Ocena: 7

„Bardzo dobra lokalizacja, dużo przestrzeni wokół domu.”

• Penzion Hřensko Ocena: 9

„Bardzo dobry kontakt z właścicielką, lokalizacja z widokiem na rzekę, czyste pokoje i darmowy parking.”

• „Bardzo dobra lokalizacja, miła atmosfera, bardzo dobre śniadania i jeszcze lepsze obiadokolacje, cisza i spokój”

• Penzion Lípa Ocena: 7

„Czyste, przestronne pokoje. Dobre śniadanie. Śliczne, klimatyczne, zadbane miasteczko.”

• AVe Restaurant Ocena: 8

„Ogólnie było w porządku. Zmieniono nam pokój na całe duże pomieszczenie, które było osobnym budynkiem, więc bardzo nam się to podobało, bo w zasadzie nikt nam w niczym nie przeszkadzał a my innym również.”

• „Przytulny pokój, miła obsługa”

• Resort Mezná Ocena: 10

„Lokalizacja hotelu świetna, obsługa miła i uczynna. Cicha i spokojna okolica w centrum Czeskie Szwajcarii. Bardzo podobał mi się dostęp do map i przewodników, wyłożonych w hotelu - bardzo ułatwiają poruszanie się po okolicy. Smaczne śniadania i obiadokolacje. Serdecznie polecam.”