2. Ιταλία κριτικές ξενοδοχείων

«Η θέα.»

• Il FEUDO Βαθμολογία σχολίων: 10

«Όλα υπέροχα»

• Casa Del Principe Βαθμολογία σχολίων: 9

«Πολύ ωραία τοποθεσία, ο Ενρίκο και η μαμά του πάντα χαμογελαστοί και έτοιμοι να βοηθήσουν. Σίγουρα θέλουμε να επισκεφθούμε ξανά την περιοχή και το κατάλυμα»

• La Fornace Di Racciano Βαθμολογία σχολίων: 9

«Το προσωπικό ήταν εξαιρετικό.Ευγενεστατοι άνθρωποι και πρόθυμοι να εξυπηρετήσουν! Ο εξωτερικός χώρος πανέμορφος.»

• B&B San Gimignano Diffuso Βαθμολογία σχολίων: 7

«Έκανα λάθος την μέρα που θέλαμε κράτηση και έκλεισα μια μέρα μετά το check in που θέλαμε αλλά ευτυχώς μας εξυπηρετησε άμεσα και μασ έβαλε σε διαθέσιμο δωμάτιο..είχε εκπληκτική θέα τον κάμπο της Τοσκάνης σίγουρα θα ξανά πάμε»

• Contemporary Rooms Βαθμολογία σχολίων: 10

«Πολύ όμορφο κατάλυμα . Πολύ καθαρό με 2 δωμάτια με εξαιρετικής ποιότητας μαξιλάρια και στρώμα στο κέντρο της πόλης. Η οικοδεσπότης κατατοπιστική ευγενέστατη και πολύ εξυπηρετική. Το προτείνω ανεπιφύλακτα!»

• Palazzo Mari Βαθμολογία σχολίων: 10

«Εξαιρετικό palazzo! Πιο πολύ μου αρέσει το ποσό αυθεντικό ήταν .»

• A La Casa Dei Potenti Βαθμολογία σχολίων: 3

«Τοποθεσία»

• Casa Milena Βαθμολογία σχολίων: 10

«Η οικοδέσποινα πολύ εξυπηρετική και ευγενική. Το δωμάτιο ήταν άνετο και πεντακάθαρο. Πολύ κοντά στο κέντρο και το πάρκινγκ πολύ βολικό. Το μπάνιο φαίνεται μικρό , αλλά έχει φροντίσει η οικοδέσποινα να έχει χώρους για να βάλεις τα πράγματα σου. Η είσοδος μύριζε πολύ ωραία . Διακόσμηση απλή και ωραία για το γούστο μου. Το πρωί ακούς τα πουλάκια να σου τραγουδάνε.!!!!!»

• Il Glicine Βαθμολογία σχολίων: 8

«Είχε πολύ όμορφη θέα και το δωμάτιο ήταν πολύ ζεστά διακοσμημένο»

Τα 30 καλύτερα B&B και πανδοχεία σε Val D'Elsa

βάσει 32.653 κριτικών για B&B και πανδοχεία στην Booking.com