2. Taliansko - hodnotenia hotelov
Val D'Elsa Overené hodnotenia Bed & Breakfast a penziónov od skutočných hostí

• Locanda Il Pino Priemerné hodnotenie: 10

„Ste kusok od vsetkeho.“

• Helichrysum Priemerné hodnotenie: 10

„Všetko bolo fantastické od prvej do poslednej minúty nášho pobytu vo Vinci. Ubytovanie spľnilo všetky naše predstavy ohľadne čistoty, komfortu a profesionality majiteľov. Tí sú milí a ústretoví ľudia, citili sme sa tu ako doma a vôbec sa nám nechcelo ukončiť pobyt. Toto miesto je ideálny tip pre spoznávanie Toskánska, samozrejme hlavne Florencie a vnútrozemského Talianska. Paola a Antonello - nech Vám vaše nadšenie vydrží, ponúkate viac ako len ubytovanie. Radi sa k vám do malebného Vinci niekedy vrátime.“

• Casa Del Principe Priemerné hodnotenie: 9

„Perfektné raňajky Veľmi milý majiteľ aj jeho mama Čistota Príjemné prostredie, tichá lokalita“

• Hotel Giogliano Priemerné hodnotenie: 10

„Úžasný hotel v čarovnom Toskánsku bol pre nás balzamom na dušu.Skvelý,veľký a veľmi čistý bazén,rovnako čisté aj izby,upratuje sa každý deň.Federica nám pomohla so všetkým,čo sme potrebovali.Raňajky boli výborné a ešte lepšia bola trojchodová večera,ktorú sme ochutnali a víno vlastnej výroby.V pešej blízkosti je krásna dedinka Radincondoli.“

• Il FEUDO Priemerné hodnotenie: 10

„pekne, male, ciste ubytko, blizko historickeho centra“

• Affittacamere Chiti Melania Priemerné hodnotenie: 9

„Pekne, ciste, prijemna terasa za dobru cenu.“

• Donna Nobile Priemerné hodnotenie: 10

„Čisté a útolné miesto v centre mesta. Zariadené v štýle toskánskeho vidieckeho domu. Je dostupna aj plne vybavená kuchyňa.“

• La casa di Arianna Priemerné hodnotenie: 10

„Krasne a štýlové izby, ale najmä domáci sú super ľudia, srdeční a priateľskí👍“

• La Fornace Di Racciano Priemerné hodnotenie: 10

„Veľmi milý personál, ktorý nám poradil pamiatky, reštaurácie a parkovanie v meste. Izba bola pekná, čistá, priestorná. Krásne prostredie, prívetivá atmosféra. Skvelé raňajky s krásnym latte art.“

30 Najlepších Bed&Breakfasts a penziónov v regióne Val D'Elsa

podľa 32 585 hodnotení Bed&Breakfasts a penziónov na Booking.com