2. Taliansko - hodnotenia hotelov
  3. Taliansko - hodnotenia hotelov
Val D'Elsa Overené hodnotenia dovolenkových prenájmov od skutočných hostí

• Antico Casolare Priemerné hodnotenie: 10

„Prostredie a výhľad na mesto pri raňajkách boli skutočne kúzelné. Majitelia boli veľmi milí a ústretoví. Cítili sme sa veľmi príjemne. Mesto je veľmi blízko a je nádherné. Izba bola krásna a čistá. Určite sa radi vrátime v budúcnosti.“

• Fattoria Antonella Priemerné hodnotenie: 10

„Pokojné prostredie, čisto, pŕíjemne, na izbe bolaˇaj chladnička, pekné okolie“

• Le Mandrie di Ripalta Priemerné hodnotenie: 10

„Krásne prostredie s úžasným výhľadom.“

• Casa Vacanze nel cuore della Toscana Priemerné hodnotenie: 7

„Areál sa nachádza v odľahlej lokalite, v peknej prírode.“

• „Velmi pekné ubytovanie, na viacerých miestach vramci rezortu. Moznost jazdit na koni, spa, bazen. Ranajky fantasticke. Vecera z menu, jeden vecer bol special "toskanska vecera". Psy povolene. Blizko je rodisko Leonarda, dedinka Vinci s muzeom, San Giminiano, Florencia, nie daleko aj ine mesta k videniu.“

• Agriturismo Le Gallozzole Priemerné hodnotenie: 10

„Určite najlepšie ubytovanie, v ktorom som bol ubytovaný. Výborné víno za primeranú cenu, všetko krásne upravené, určite sa sem v budúcnosti vrátime.“

• Agriturismo Cesani Priemerné hodnotenie: 10

„Krasne ubytovanie superior v prostredi blizko San giminana. Uzasni personal, skvele ranajky a bozsky klud.“

• Borghetto Poggio Bianco Priemerné hodnotenie: 10

„Dokonalé miesto jedine mínus je cesta cez les ale to sa dá zvládnuť. Inač úžasné vybavenie apartmánu, milý personál, okolie a bazén sú super. Nemám čo vytknúť, určite odporúčam ....“

• Tenuta Sovestro Priemerné hodnotenie: 10

„Typicke, no zaroven moderne ubytovanie kusok od San Gimignano. Vsetko bolo skvele, od lokality, cez izbu, ranajky az po personal.“

• La Vecchia Sassa Priemerné hodnotenie: 10

„Úžasné ubytovanie. Plne zodpovedá informáciám aj fotografiám na bookingu. Komunikácia s ubytovaním výborná. Ubytovanie sa nachádza v krásnom prostredí s prekrásnym výhľadom na okolitú toskánksu krajinu. Je tam prenádherný výhľad, ticho a kľud. Je to oáza pokoja, kde si oddýchnete pri bazéne v krásnych upravených záhradách. Apartmán bol plne zariadený, čistý, vybavenie neopotrebované. Hned po príchode nás čakala pani Cinzia. Veľmi milá osôbka s úsmevom na perách, ktorá rada pomohla, o všetkom nás informovala a bola vždy po ruke ak ste niečo potrebovali. Pobyt nám krásne spríjemnila. Kúsok v dedine sa nachádza aj malá reštaurácia a obchodík. Všade máte bízko. Vrelo odporúčam a rada sa tam ešte vrátim“

30 Najlepších dovolenkových prenájmov v regióne Val D'Elsa

podľa 58 512 hodnotení dovolenkových prenájmov na Booking.com